Зроблене на теренах Бородянки

by hostwx

26 серпня мав приємну нагоду взяти участь у традиційній конференції освітян,ф1ф2 

де привітав усіх із наступаючим новим навчальним роком, і доповів про зроблене на теренах Бородянки. ф3Вважаю, що цьогоріч наша Бородянська селищна рада з підготовки до 2016/2017 навчального року спрацювала на тверду п’ятірку, тобто – на 11 балів!
Дивіться самі: в усіх трьох існуючих дитсадках за рахунок селищного бюджету проведено утеплення фасадів, завершуються роботи по оновленню харчоблоків. Замовлено та розроблено проект реконструкції четвертого дитсадка. За рахунок селища профінансовано двотижневі дитячі табори відпочинку при школах. В перспективі – створення на базі школи № 1 районного спортивного комплексу та Центру творчості на вул. Парковій, 7. У наступному році плануємо забезпечити відеонаглядом всі школи та дитсадки селища.
Ми як місцева влада допомагаємо створювати належні умови для роботи викладачам та вихователям, надаємо підтримку школам та дитсадкам для комфортного перебування, виховання та навчання там наших дітей, оперативно відкликаємось на існуючі прохання і потреби освітян і батьків. І так буде завжди.

О.В.Сахарук

Читати також