Засідання виконкому

by hostwx

1 жовтня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради сьомого скликання. Відкриваючи засідання, він запропонував доповнити порядок денний розглядом звернення від учасників бойових дій щодо встановлення меморіального знаку загиблим учасникам АТО/ООС на Михайлівській площі в Бородянці. 

З цього питання, яке розглянуто першим, виступив учасник бойових дій Олександр Петришин, який надав роз’яснення, що пам’ятник буде загиблим воїнам, його проект уже готовий. Вирішено створити робочу групу з відповідних фахівців, яка найближчим часом детально і предметно розгляне це питання.

Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення  Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року та про надання дозволу на початок опалювального періоду в Бородянському академічному ліцеї без використання теплового пункту доповів директор КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» Віктор Трухан, зазначивши, що в цілому всі об’єкти готові до опалювального сезону та зупинившись на декількох проблемних моментах.

У подальшому селищний голова Олександр Сахарук повідомив, що 5 жовтня зі закладів освіти та медицини розпочинається опалювальний сезон на території  Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади у  2020/2021 роках, з 15 жовтня – для всіх інших споживачів.  

Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська представила норми витрат на проведення спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів, відрядження спортсменів і команд, плани заходів Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту і Програми культурно-мистецьких заходів  Бородянської селищної ради на ІV квартал 2020 року, підкресливши, що 2020 рік, на жаль, не дав повноцінної можливості спортсменам та майстрам танцю і співу для участі у фестивалях та змаганнях. Однак, новий онлайн-формат, наприклад, етнофестивалю «Дерево роду» згуртував 33 народних колективи, днями буде опубліковано спільне відео їхніх виступів. 

На виконкомі також розглянуто матеріали комісії з питань захисту прав дитини, комісії виконавчого комітету із житлових питань та постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення.

Голова комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування ЖКГ Сергій Демченко представив на розгляд виконавчого комітету ряд матеріалів стосовно присвоєння адресних номерів земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна, облаштування  трьох автобусних зупинок на території села Пилиповичі, тощо. 

На засіданні також розглянуто 6 заяв про надання матеріальної допомоги, 3 протоколи про адміністративне правопорушення, надано одноразову фінансову допомогу 1 учаснику АТО, 3 допомоги на поховання.

Читати також