Засідання виконкому, 09.07.2020

by hostwx

9 липня селищний голова Олександр Сахарук спільно зі керуючою справами Оленою Блащук провів чергове засідання виконавчого комітету.

Першим питанням розглянуто звіт про роботу виконавчого комітету Бородянської селищної ради у ІІ кварталі 2020 року зі зверненнями громадян. Олександр Сахарук подякував усім за сумлінну роботу в умовах карантину та зазначив, що було отримано 394 письмових звернення, 17 запитів на публічну інформацію, звернення по наданню матеріальної допомоги, на поховання, тощо. 

В подальшому членами виконкому затверджено план заходів щодо запобігання загибелі людей на воді, надано дозвіл на розміщення з дотримання санітарних норм водних атракціонів на ставку в смт Бородянка, розглянуто звіт щодо подання декларацій, тощо. Особливу увагу присутні приділили колективному зверненню 49 жителів масиву «Поліссільбуд» щодо вживання спиртних напоїв у новому сквері на вул. Центральній. Вирішено звернутись до Нацполіції, Держпродспоживслужби та власників навколишніх магазинів щодо відповідного реагування і дотримання законодавства.

У своєму виступі начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк представила матеріали комісії у справах неповнолітніх, мова йшла про доцільність позбавлення батьківських прав, надання дозволу на дарування будинку або квартири та інш. Матеріали комісії виконавчого комітету із житлових питань та міжвідомчої комісії озвучила їх секретар Алла Касьяненко, зокрема, виконкомом надано дозвіл на автономне опалення декількох квартир у будинках по вул. Паркова, 1, Ковельська, 7 та Центральна, 332.

Найбільш тривалим стало обговорення напрацювань комісії  з питань забудови, архітектурного планування селища та  реформування житлово-комунального господарства, що яких виступив начальник юридичного відділу Сергій Демченко. Так, розгляд листа ОГК «Лада Плюс» щодо будівництва гаражів у підсумку завершився рекомендацією виконавчого комітету обом сторонам конфлікту звернутися до суду. 

В завершальній частині виконавчим комітетом Бородянської селищної ради вирішено надати матеріальну допомогу на лікування 5 громадянам, одноразову матеріальну допомогу учаснику АТО та 3 допомоги на поховання. А за результатами розгляду  протоколів про адміністративне правопорушення 4 громадянина отримають попередження.

                

Читати також