Засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

9 березня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради VIII скликання. Цього дня обов’язки секретаря виконкому виконувала староста села Мирча Тетяна Машина. На порядку денному розглянуто питання про затвердження Положення про постійно діючу комісію з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, щодо погодження плану заходів Програми культурно-мистецьких заходів та плану заходів Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на ІІ квартал 2021 року, листи щодо повідомної реєстрації Колективних договорів та інш.

Начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк поінформувала про результати розгляду комісією з питань захисту прав дитини матеріалів про надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання дитини, позбавленої батьківського піклування, про доцільність відібрання малолітньої дитини від матері/батьків, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна, про позбавлення батьківських прав тощо. Начальник відділу праці та соціального захисту населення Наталія Шапаренко доповіла по матеріалах опікунської ради. Спеціаліст І категорії відділу з питань ЖКГ, транспорту, благоустрою, техногенно-екологічної безпеки, ЦЗ та НС Алла Касьяненко – по матеріалах комісії виконкому з житлових питань.

На засіданні начальник юридичного відділу Сергій Демченко представив ряд заяв щодо присвоєння адресних номерів земельним ділянкам та будівлям. Членами виконкому також виділено кошти на 9 матеріальних допомог, 3 допомоги на поховання, 1 допомогу учаснику АТО, розглянуто 2 протоколи про адміністративне правопорушення.

Читати також