Засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради сьомого скликання

by hostwx

4 червня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради сьомого скликання. Розпочинаючи засідання, він подякував депутату Роману Єрку за швидкий та якісний ремонт містка у Шибеному, руйнування якого викликало резонанс у спільноті села. 

Про хід виконання розпорядження селищного голови від 05 травня 2020 року № 43-аг «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення  Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року» цього дня доповів заступник селищного голови Анатолій Федоренко. Його виступ був тісно пов’язаний з наступним питанням порядку денного – затвердженням плану заходів ТОВ «Бородянське житлово-комунальне підприємство» по підготовці житлового фонду  до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 р.р. Як підкреслив Олександр Сахарук, потрібно бути відповідальними і свідомими, максимально провівши влітку підготовку до опалювального сезону. 

В ході засідання членами виконкому делеговано повноваження директору  КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» Віктору Трухану на  підписання договору поставки та установки обладнання з ТОВ «АЛІТ-АВТОМАТИЗАЦІЯ.ІТ.СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ» для реконструкції 13 (тринадцяти) свердловини першого підйому, обладнання для віддаленого зняття інформації про витрати води і електроенергії, програмно-апаратний комплекс (ПАК) для системи диспетчеризації енергоефективного управління 13 (тринадцятьма) свердловинами першого підйому. Також було заслухано звіт адміністративної комісії виконавчого комітету Бородянської селищної ради про проведену роботу у 2019 році, розглянуто матеріали комісії виконавчого комітету із житлових питань та матеріали постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення, затверджено кошторисну документацію на капітальний ремонт системи каналізації житлових будинків № 2 та 4 вул. Велика і капітальний ремонт електромереж житлового  будинку по вул. Миру,1 в смт Бородянка. 

Зі звітом комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та  реформування житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бородянської селищної ради про проведену роботу у 2019 році виступив начальник юридичного відділу Сергій Демченко. Ним також подано на розгляд заяви громадян щодо присвоєння адресних номерів окремим об’єктам нерухомого майна, земельним ділянкам та інш. Начальник відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради Наталія Вишинська повідомила про хід виконання Програми культурно-мистецьких заходів Бородянської селищної ради у І кварталі 2020 року та заплановані на ІІІ квартал заходи. Якщо це буде дозволено на загальнодержавному рівні, то у планах на липень, зокрема, проведення Свята Івана Купала в Пилиповичах та Днів села Дружня, Нова Гребля і Дмитрівка. На виконкомі також вирішено надати 9 громадянам матеріальну допомогу на лікування, 2 допомоги на поховання та одноразову фінансову допомогу 4 учасникам АТО.

У «Різному» селищний голова Олександр Сахарук ознайомив присутніх із листом від Мінрегіонбуду щодо майбутнього районного центру субрегіонального рівня, листом-подякою за придбання захисних медзасобів від Бородянської центральної районної лікарні та іншим. На завершення засідання головний лікар КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев поінформував, що наразі є 17 підтверджених випадків захворювання на коронавірус у районі (за весь період), з них – 12 медпрацівників, лікарня майже повністю відновила свою роботу після карантину (окрім неврологічного відділення).  

Читати також