7 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. На порядку денному розглянуто більше 100 питань, актуальних та важливих для життєдіяльності Бородянської громади.
Першочергово на засіданні було заслухано звіт керівника оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року, директора КП «Бородянкатеплопостачання» Сергія Кулика. Він підкреслив, що всі заплановані заходи з підготовки здійснено, нагадав усім, що з 27 вересня розпочато опалювальний сезон у закладах освіти, наразі триває подальша заготівля дров, також ним озвучено нагальну потребу в інвестиціях в ремонт очисних споруд та пропозицію виділення коштів у 2022 році на реконструкцію колекторів водовідведення. Надалі виконкомом розглянуто тарифи на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, і тарифи на транспортування та постачання теплової енергії для населення, бюджетних установ та інших споживачів. Як наголосив Олександр Сахарук, цифри відповідають середньовиваженим по Київській області, це 2 182, 85 грн. за 1 ГКл.
Керуюча справами (секретар) виконкому Юлія Самсонова доповіла на засіданні про заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів місцевого самоврядування за 9 місяців 2021 року, найбільше звернень надійшло від громадян з питань благоустрою. Головний спеціаліст відділу освіти Оксана Борздуха докладно зупинилась на питанні стану протипожежної безпеки у закладах освіти Бородянської селищної територіальної громади та виконання приписів ГУ ДСНС України, наголосивши, що роботи з усунення приписів тривають, на них було виділено більше 8,5 млн. грн. Водночас, на думку селищного голови Олександра Сахарука, потрібно ініціювати звернення до Верховної Ради України щодо вирішення цього питання на загальнодержавному рівні.
У подальшому заслухано звіти начальника відділу культури, молоді та спорту Наталії Вишинської про хід виконання Програми культурно-мистецьких заходів та головного спеціаліста Тараса Домбровського про хід виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту за минулий період. Керівництвом громади висловлено подяку працівникам галузі та старостам за ефективну співпрацю в підготовці та проведенні Днів сіл та інших культурних і спортивних заходів. Начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк представила на розгляд виконавчого комітету матеріали комісії з питань захисту прав дитини, головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту Олена Сапсай – матеріали опікунської ради. Виступ начальника юридичного відділу Сергія Демченка стосувався здебільшого впорядкування адрес земельних ділянок та житлових будинків, які розглядались комісією з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування житлово-комунального господарства. Спеціаліст І категорії відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Алла Касьяненко подала на розгляд виконавчого комітету матеріали комісії з житлових питань та міжвідомчої комісії, зокрема, чисельні заяви громадян на влаштування в помешканнях квартир індивідуального опалення.
У завершальній частині засідання відбулось обговорення заяв громадян на матеріальну допомогу в зв’язку з похованням та поганим станом здоров’я, затверджено декілька розпоряджень селищного голови, кошторисну документацію та Положення про комісію з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування житлово-комунального господарства виконавчого комітету, винесено попередження громадянам за адмінпротоколами про правопорушення, тощо.
В «Різному» виступила директор Центру СПРН Людмила Бойко. У своїй доповіді «Ветеран-родина-громада: повернення до мирного життя учасників бойових дій АТО/ООС шляхом реадаптації та самореалізації» вона розлого розповіла щодо роботи, яку здійснено фахівцями центру спільно з Координаційною радою учасників АТО при Бородянській селищній раді, а також зупинилась на декількох наріжних питаннях, що потребують спільного вирішення в громаді. Мова йшла про більш широке залучення в старостинських округах учасників бойових дій до життя спільноти, існуючих проблемах у їхньому родинному житті та психологічному стані. Крім цього, Людмила Бойко запропонувала розробити для учасників бойових дій у Бородянській громаді Грантову програму для соціальних проєктів, у якій вони зможуть брати участь на конкурсній основі.