Засідання виконавчого комітету

by hostwx

2 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради. На порядку денному розглянуто 121 питання.

На початку засідання керуюча справами Юлія Самсонова представила на розгляд зміни до Регламенту виконкому, було також затверджено Положення про комісію з житлових питань, Інформаційні та Технологічні картки адміністративних послуг відділу містобудування та архітектури й відділу реєстрації місця проживання Бородянської селищної ради, які надаються через ЦНАП.

Звіт директора КО «Благоустрій-Бородянка» Юрія Патоки за І півріччя містив об’ємний статистичний аналіз видатків та доходів, які стосувались придбання інструментів і обладнання, обсягів виконаних робіт та інш. Коментуючи звіт, селищний голова Олександр Сахарук зазначив, що у громадян є зауваження щодо благоустрою в ОТГ, тож комунальним організаціям громади є над чим працювати.

Директор КЗ «Бородянська ДЮСШ» Володимир Шома у своєму звіті за І півріччя зробив акцент на чисельних перемогах та здобутках своїх вихованців та їхніх тренерів у змаганнях різних рівнів з різних видів спорту: футболу, боксу, волейболу, рукопашного бою, пауерліфтингу та інш. Основною проблемою школи є відсутність власної спортивної бази. Олександр Сахарук по завершенню доповіді підкреслив, що потрібно зробити акцент на розвиток спорту в кожному селі та запропонував організувати в громаді Спартакіаду між старостатами, залучивши працівників структурних підрозділів ради та депутатів.

У своєму звіті директор КО «Бородянський початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча музична школа мистецтв» Олександр Ліхачов доповів щодо яскравих, креативних і самобутніх учнів та викладачів, які прославляють Бородянщину і Україну своєю творчістю і талантом. Серед 159 вихованців такі знані в громаді майстри музики та співу як Діана Ковтун, Артем Фесюк, Валерія Стукало, Марія Сімакова, Серафим Яковенко, Єлизавета Тімкова, Софія Кожедуб та інш.

У подальшому ході засідання директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик поінформував про хід підготовки до опалювального сезону – натепер готовність котелень складає до 90 %.  В.о. начальника фінансового управління Олена Дерун у презентації мовою цифр, графіків та діаграм наглядно представила хід і результати виконання бюджету за І півріччя, так, дохідна частина виконана на 103,3 %. Дві презентації на виконкомі також представила завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова – про виконання Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Бородянської селищної об`єднаної територіальної громади на період 2020 – 2022 роки та про хід і результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянської селищної ради за І півріччя 2021 року.

Тривалим був виступ начальника відділу освіти Тетяни Кравчук з питання підготовки закладів освіти до нового навчального року – натепер 85 % запланованих робіт виконано, в ході виступу вона запросила старост оглянути напередодні 1 вересня навчальні заклади і спільно напрацювати переліки найбільш гострих проблем, які надалі потрібно першочергово вирішувати. На виконкомі погоджено Програму святкування 30-річчя Незалежності України та Дня Державного Прапора України «Ти у мене єдина – Україна», щодо якої виступила начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська, та План заходів Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на ІII квартал 2021 року, представлений головним спеціалістом відділу Тарасом Домбровським.

У другій частині засідання начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк доповіла по матеріалах комісії з питань захисту прав дитини, зокрема, щодо Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету, надання згоди на дарування будинку, де проживає неповнолітня дитина, про зарахування малолітньої дитини на перебування до спеціалізованого закладу, про доцільність позбавлення батьківських прав. Головний спеціаліст відділу праці та соціального  захисту населення Олена Сапсай подала на розгляд виконкому матеріали опікунської ради. Серед розглянутих матеріалів комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування житлово-комунального господарства під головуванням начальника юридичного відділу Сергія Демченка найбільшу увагу було приділено розгляду протоколу № 2 від 16.07.2021 року засідання робочої групи з інвентаризації та обстеження земельних ділянок, на яких встановлено малі архітектурні форми на території смт Бородянка, та перевірки правових підстав для їх встановлення. Згідно рішення виконкому інспектором з благоустрою БСР буде зроблено приписи власникам зазначених 25 МАФів і у разі відсутності у суб’єкта підприємницької діяльності правових підстав на розміщення тимчасових споруд на землях комунальної форми власності – подальший демонтаж.

На завершення засідання виконавчого комітету ряду громадян надано дозволи на відключення від централізованого опалення з подальшим встановленням індивідуального, матеріальну допомогу на поховання і за станом здоров’я, затверджено проєктно-кошторисну документацію та інш.

Читати також