Засідання виконавчого комітету

by hostwx

1 червня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету.

Першим питанням порядку денного розглянуто та затверджено Положення про Координаційну Раду учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС при Бородянській селищній раді, щодо якого поінформувала директор Центру СПРН Людмила Бойко. У своєму виступі вона зупинилась на основних завданнях ради, зокрема, організації обговорення соціальних питань та здійснення громадського контролю за їхнім вирішенням, та запропонувала включити голову КР Сергія Ширкова до складу виконавчого комітету. Селищний голова Олександр Сахарук подякував особисто Людмилі Бойко, старостам громади та всім дотичним за демократичність та відкритість у процесі створення Координаційної ради.

Керуюча справами (секретар) виконкому Юлія Самсонова доповіла про заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення у І півріччі 2021 року. В умовах карантинних обмежень, що стосувались тимчасового призупинення прийому громадян, за цей час надійшло 1743 звернення, з них 23 колективних. Громадянам надано 35 матеріальних допомог на суму 109 тисяч гривень, на постійній основі надається безкоштовна юридична консультація. Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик, керівник оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянської селищної територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період  2021/2022 років, акцентував увагу присутніх на потребі повної відмови від використання газу в котельнях та підготовці внутрішньої мережі теплопостачання закладів освіти.

На виконкомі також заслухано звіти про підсумки завершення 2020/2021 навчального року в закладах освіти та про хід виконання Програми культурно-мистецьких заходів Бородянської селищної ради у ІІ кварталі 2021 року. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська також презентувала Конкурс на кращий ескіз для мурал-арту на будинку по вул. Парковій, 1 у селищі Бородянка, зазначивши, що це існуюча світова практика і по завершенню конкурсу створений витвір мистецтва стане справжньою окрасою центральної площі селища. Автором цієї ідеї є завідувач сектором з питань комунікацій та інформаційної політики Ірина Тюпа-Гришина.

В подальшому на виконкомі розглянуто матеріали комісії з питань захисту прав дитини, представлені начальником служби у справах дітей Тетяною Вишняк, та комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та  реформування житлово-комунального господарства, подані начальником юридичного відділу Сергієм Демченком. Спеціаліст І категорії відділу з питань ЖКГ, транспорту, благоустрою,  техногенно-екологічної безпеки, ЦЗ та НС Алла Касьяненко доповіла по матеріалах комісії з житлових питань та міжвідомчої комісії.

На завершення засідання на виконкомі розглянуто заяви громадян про надання матеріальної допомоги та адміністративні протоколи, затверджено акти по видаленню зелених насаджень.

Селищний голова Олександр Сахарук зачитав звернення Всеукраїнської федерації парашутного спорту щодо проведення 15-18 липня на території ПАТ «АС» Чемпіонату України.

Читати також