Засідання виконавчого комітету

by hostwx

3 червня селищний голова Олександр Сахарук провів чергове засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради. Цього дня розглянуто ряд соціально важливих та нагальних питань, зокрема, матеріали комісії з питань захисту прав дитини, щодо яких доповідала начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк, комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та  реформування житлово-комунального господарства (доповідач – начальник юридичного відділу Сергій Демченко), комісії з житлових питань (доповідач – спеціаліст І категорії відділу з питань ЖКГ, транспорту, благоустрою,  техногенно-екологічної безпеки, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Алла Касьяненко).

На початку засідання керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Юлія Самсонова подала на затвердження план роботи виконкому на ІІ півріччя 2021 року, надавши щодо цього докладні роз’яснення. Начальник управління фінансів Олена Григораш доповіла по питанню затвердження плану заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на 2022-2024 роки, складання проєкту місцевого бюджету на 2022 рік, організації виконання місцевого бюджету на 2022 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання місцевого бюджету за 2021 рік.

Тривалим на засіданні був звіт начальника відділу освіти Тетяни Кравчук про роботу відділу в 2020 – І кварталі 2021 років. У об’ємній та ґрунтовній презентації мовою фактів та цифр вона наочно продемонструвала всі аспекти багатовекторної роботи освітянської галузі громади, яка є найбільшою. Мережа закладів освіти складається зі 163 класів, де навчаються 2993 учні, та 44 груп дитсадків, де виховуються 902 дитини. На обліку в Інклюзивно-ресурсному центрі наразі 154 дитини з особливими освітніми потребами. В КЗ «Бородянський центр дитячої та юнацької творчості» працює 14 гуртків, які охоплюють понад 800 дітей, у КЗ «Бородянська ДЮСШ» – 47 гуртків, 653 вихованці.

Не менш тривалим стало обговорення питання про стан організації харчування в школах та дитсадках Бородянської територіальної громади. Відділом освіти попередньо в березні було проведено анонімне незалежне опитування батьків, учнів та вчителів щодо якості харчування та умов надання цих послуг, переважна більшість опитаних надала позитивні відгуки. Проте члени виконкому, очільники старостинських округів, висловили ряд суттєвих зауважень щодо харчування дітей в селах Бородянської громади.

На завершення засідання виділено матеріальну допомогу  громадянам, допомогу на поховання, розглянуто протоколи про адміністративне правопорушення та інш.

Читати також