Засідання виконавчого комітету

by hostwx

9 квітня відбулось засідання виконкому Бородянської селищної ради під головуванням очільника громади Олександра Сахарука. За відсутності секретаря виконкому його обов’язки виконувала староста Мирчанського старостинського округу Тетяна Машина.

На порядку денному розглянуто 38 питань. Зокрема, створено комісію по вивченню стану зелених насаджень, затверджено ряд кошторисної документації, серед якої проєкт реконструкції очисних споруд, проєкт будівництва зони рекреації (набережної) по вул. Парковій у Бородянці, кошторис на капремонт внутрішньобудинкової електромережі багатоквартирного будинку по вул. Набережній, 2, норми витрат на відрядження на спортивні змагання/збори, вартість пакетів для вивезення сміття, тощо. Коментуючи проєкти, Олександр Сахарук зазначив, що найбільш нагальним є питання реконструкції очисних споруд, які існують з 1976 року і вичерпали свій запас міцності.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Марина Політико на засіданні поінформувала щодо утворення комісії про визначення кандидатур на присвоєння почесного звання «Мати-героїня» та інш. Матеріали комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування житлово-комунального господарства на розгляд представив начальник юридичного відділу Сергій Демченко, в т.ч. щодо демонтажу та встановлення нових пам’ятників воїнам Другої світової війни у с. Мирча та Озерщина.

На виконкомі прийнято рішення про надання 4 громадянам матеріальної допомоги у зв’язку зі хворобою та пожежею, 1 допомогу учаснику АТО, 2 громадянам виділено кошти на поховання.

Читати також