Засідання виконавчого комітету

by hostwx

13 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. Цього дня на порядку денному розглянуто більше 40 питань.

Так, директор Бородянської ДЮСШ Володимир Шома поінформував щодо надання дозволу на проведення домашніх календарних ігор за участю команди школи (старша група), зазначивши, що рішення базується на опитуванні батьків, у разі «повітряної тривоги» гру буде припинено і спортсмени перейдуть в укриття біля стадіону. Начальник юридичного відділу Сергій Демченко доповів з блоку питань про присвоєння адреси земельній ділянці, про надання дозволу на проведення виїзної торгівлі, про надання дозволу на розміщення малої архітектурної форми, про присвоєння адреси житловому будинку та інш. Начальниця фінансового управління Олена Григораш винесла на розгляд звіт про виконання бюджету Бородянської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року, який схвалено. Серед іншого, вона повідомила, що виконання дохідної частини бюджету без урахування міжбюджетних трансфертів складає 86,1 %.

Надалі спеціаліст І категорії відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою Алла Касьяненко представила на розгляд заяви громадян про видачу дублікату свідоцтва про право власності на житло. Начальниця служби у справах дітей Тетяна Вишняк – матеріали про доцільність позбавлення батьківських прав, про влаштування дитини на повне державне утримання та інш. Членами виконкому підтримано надання ряду громадян матеріальної допомоги, в т.ч. на поховання, з цих заяв доповідала головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту Вероніка Сміщук. На засіданні також виступила в.о. начальниці цього структурного підрозділу селищної ради Олена Сапсай з пропозиціями по змінах у складі Опікунської ради.

Наприкінці тривалим було обговорення поданих кандидатур  на нагородження відзнакою «За оборону Бородянки». Як підкреслив в.о. селищного голови Георгій Єрко, Бородянська тергромада відзначить нагородами всіх, хто ризикував власним життям під обстрілами та бомбардуваннями, стримуючи ворога. Окремо також пізніше буде відзначено волонтерів, які доставляли  їжу, воду та ліки в окуповану громаду, які вивозили людей з рашистського оточення, які допомагали мешканцям Бородянки та сіл після деокупації. Натепер відомо не про всіх бородянських Героїв.

Читати також