Засідання виконавчого комітету

by hostwx

13 січня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради. На порядку денному розглянуто 38 питань плюс «Різне», серед яких звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів Бородянської селищної ради протягом 2021 року, матеріали комісії з житлових питань, з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування ЖКГ, з питань захисту прав дитини та адміністративної комісії.

В ході засідання керуюча справами (секретар) виконкому Юлія Самсонова представила звіти за 2021 рік – Про заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів місцевого самоврядування та Про надання матеріальної допомоги жителям Бородянської селищної територіальної громади. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська докладно зупинилась на урочистостях і святах, які відбувались у Бородянській громаді протягом 2021 року, підкресливши, що Програму культурно-мистецьких заходів виконано на 121 %, це складає близько 600. Нею також відзначено перемоги за цей час у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах і фестивалях ансамблю «Криниченька» Сергія Слеба, «Любисток» Оксани Івахненко, «Бородянські візерунки» Лариси Кот, «Веселі молодички» Нелі Вінцик, творчого колективу Бородянського палацу культури імені Тараса Шевченка, домашнього музею Оксани Ільницької та інш. Наталія Вишинська водночас наголосила, що галузь культури потребує оновлення матеріально-технічного забезпечення, виділення коштів на реконструкцію закладів культури.

Про хід виконання плану заходів Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади доповів головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Тарас Домбровський, підкресливши, що юні та досвідчені спортсмени гідно представляють Бородянщину на змаганнях різних рівнів.

Виступ директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Тетяни Рябущиць був присвячений об’ємній роботі з дітьми різного віку з виявлення тих, хто має або матиме в дитсадку або школі особливі освітні потреби. Нею акцентовано увагу на тому, що потрібно якомога раніше звертатись до спеціалістів ІРЦ, аби у таких дітей збільшились шанси соціалізуватись, вчасно отримавши належну фахову консультацію та допомогу. Начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко поінформувала присутніх про хід опалювального сезону 2021-2022 рр. Коментуючи її виступ, селищний голова Олександр Сахарук зазначив, що згідно його розпорядження опалювальний сезон було розпочато 27 вересня і дотепер до надавачів послуг суттєвих зауважень немає.

У другій частині засідання начальник юридичного відділу Сергій Демченко представив на розгляд членів виконкому матеріали комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування ЖКГ. Начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк надала роз’яснення щодо матеріалів комісії з питань захисту прав дитини, головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Алла Касьяненко – комісії з житлових питань, головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту Олена Сапсай – матеріалів опікунської ради. Також на виконкомі згідно двох адмінпротоколів винесено громадянам попередження, затверджено проєктно-кошторисну документацію за проєктом «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна (ІІ черга) в смт Бородянка», Положення про тимчасову комісію по обстеженню на території Бородянської селищної території громади стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж житлових приміщень багатоквартирних будинків, для обігріву яких використовуються побутові електроприлади, та інше.

Читати також