Засідання виконавчого комітету

by hostwx

6 грудня відбулось засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Першим питанням порядку денного було затвердження  плану роботи виконавчого комітету Бородянської селищної ради на І півріччя 2022 року, про нього доповіла керуюча справами (секретар) виконкому Юлія Самсонова. Начальник фінансового управління Олена Григораш докладно зупинилась на проєкті бюджету на 2022 рік, зокрема, зазначивши, що ним передбачено забезпечення виплат заробітних плат працівникам галузей медицини, освіти, культури та інших бюджетних сфер, оплату енергоносіїв, харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій, придбання дороговартісного медичного обладнання для пологового відділення Бородянської ЦРЛ, співфінансування будівництва Центру реабілітації воїнів АТО/ООС у Дружні, заходи по благоустрою населених пунктів громади, утримання в належному стані доріг ( у т.ч. в осінньо-зимовий період), фінансування ряду соціальних програм для пільгових категорій населення, оздоровлення та відпочинку дітей, культурно-мистецьких та спортивних масових заходів, тощо.

Коментуючи виступ завідувачки сектором місцевого розвитку Анни Шарикової щодо внесення змін до плану «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянської селищної  територіальної громади на 2021-2022 роки», Олександр Сахарук підкреслив, що проєктів у громаді багато, здебільшого вони спрямовані на розбудову та вдосконалення інфраструктури, тож поступово втілюватимуться у життя, у т.ч. за підтримки обласних та народних депутатів.

Надалі начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко поінформувала про хід опалювального сезону і представила на затвердження кошторисну документацію та експертні звіти за робочими проєктами «Будівництво дитячого майданчика по вул. Дружби Народів, буд.8, в с. Нове Залісся» та «Будівництво дитячого майданчика по вул. Шевченка в с. Загальці Бучанського району Київської області», а також проєктно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна в с. Дружня», «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Насті Крицької в с. Мирча», «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.  Зелений Гай в с. Мирча», «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Сімферопольська в с. Нове Залісся», «Капітальний ремонт прибудинкової території та проїздів по вул. Центральна, 429 в смт Бородянка».

За представленням начальника відділу культури, молоді та спорту Наталії Вишинської та головного спеціаліста Тараса Домбровського на виконкомі схвалено Програму культурно-мистецьких заходів відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради на 2022 рік, план заходів до цієї програми на І квартал і погоджено План заходів Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на І квартал 2022 року. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук подала на розгляд Програму організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Бородянської селищної територіальної громади на 2022 рік, зазначивши, що харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій залишається для батьків безкоштовним, у дитсадках батьківська плата складатиме 50 % від вартості харчування для непільгових категорій.

Цього дня заслухано звіт за 9 місяців 2021 року директора КУ БСР «Бородянський трудовий архів» Людмили Ружицької та до уваги членів виконкому була презентація про результати роботи Бородянської філії Київського обласного центру зайнятості за 9 місяців директора цього закладу Сергія Колосовського.

У другій половині засідання затверджено тарифи на платні соціальні послуги КУ «Центр надання соціальних послуг Бородянської селищної ради», щодо яких виступила директор установи Ірина Мельниченко, та графіки подворового вивезення сміття з приватного сектору населених пунктів Бородянської селищної територіальної громади на І півріччя 2022 року (доповідач – директор КЗ БСР «Благоустрій-Бородянка» Юрій Патока). Матеріали комісії з питань захисту прав дитини було представлено начальником служби у справах дітей Тетяною Вишняк, матеріали комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та  реформування житлово-комунального господарства – начальником юридичного відділу Сергієм Демченком, матеріали комісії зі житлових питань – спеціалістом І категорії відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Аллою Касьяненко. На завершення виконкомом підтримано надання матеріальної допомоги громадянам, розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення та інше.

Читати також