Засідання робочої групи Бородянської селищної ради з вивчення питання щодо діяльності ПП «Еверест-М.С

by hostwx

3 червня відбулось засідання робочої групи Бородянської селищної ради  з вивчення питання щодо діяльності ПП «Еверест-М.С.» під головуванням селищного голови Олександра Сахарука та його заступника Анатолія Федоренка. Участь у засіданні узяли начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко,  начальник Бородянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук, керівники структурних підрозділів, комісій та депутати БСР, представники громади.

Відкриваючи засідання, Олександр Сахарук поінформував присутніх, що селищна рада звернулась до власника зазначеного ПП щодо надання документів по господарській діяльності, правоустановчих і т.і. Натепер отримано підтвердження його права власності на нерухомість, витяг з реєстру юридичних та фізичних осіб, договір оренди земельної ділянки, укладений у 2003 році між ПП «Еверест-М.С.» та Бородянською райдержадміністрацією, договір суборенди ПП з ТОВ «Ютін».

У подальшому директор КП БСР «Бородянкатепловоопостачання» Віктор Трухан доповів, що цим суборендарем було здійснено одноразовий викид білкових мас у загальну мережу каналізації з перевищенням у 30 разів. Наслідки цього було швидко ліквідовано, мережу промито, очисні споруди працюють в звичному режимі, а підприємству виписано штраф. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко повідомив, що є звернення щодо діяльності цього підприємства, відповідно, буде і реагування правоохоронних органів. Начальник земельного відділу Анна Зеленко рекомендувала звернутись до Державної екологічної інспекції щодо позапланової перевірки діяльності ТОВ «Ютін».

Після тривалого обговорення було вирішено:

  1. Рекомендувати ПП «Еверест – М.С.» звернутись до Бородянської селищної ради щодо переукладення договору оренди на земельну ділянку.
  2. Звернутися до Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області з долученням усіх паперових матеріалів із проханням вчинити дії щодо неупередженого розслідування.
  3. Звернутися до Державної екологічної інспекції Столичного округу про проведення позапланової перевірки діяльності суб’єкта господарювання в смт Бородянка, вул. Центральна, 224-ж.

Цього дня пізніше до засідання робочої групи приєднались представники ТОВ «Ютін», які надали певні пояснення надзвичайної ситуації, що склалась на виробництві, та за їхнім дозволом керівництво, члени групи і представники громадськості отримали можливість оглянути цех і територію підприємства.  

Читати також