Засідання позачергової 32 сесії

by hostwx

19 листопада Бородянський селищний голова Олександр Сахарук провів засідання позачергової 32 сесії VII скликання. На порядку денному розглянуто наступні питання:

  1. Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бородянської селищної ради».
  2. Про прийняття безоплатно із спільної територіальної власності сіл, селищ Бородянського району Київської області у комунальну власність Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна.
  3. Про утворення фінансового управління Бородянської селищної ради, затвердження Положення про фінансову управління Бородянської селищної ради.
  4. Про затвердження структури відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради.
  5. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії  Бородянської селищної ради сьомого скликання № 1196-18-VII від 20.12.2019 року «Про місцевий бюджет Бородянської селищної ради на 2020 рік».
  6. Різне.

З першого питання начальник юридичного відділу Сергій Демченко, зокрема, роз’яснив депутатам та всім присутнім, що в зв’язку зі створенням укрупненого Бучанського району з 1 січня 2021 року ліквідовуються Бородянський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Натомість створюється в Бородянській селищній ОТГ власна комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Бородянської селищної ради», яка поєднуватиме функції цих двох організацій. Туди на конкурсній основі буде призначено керівництво та співробітників, а послуги надаватимуться жителям Бородянської ОТГ, а також, згідно укладених меморандумів,  мешканцям с. Озера (Гостомельська ОТГ) та Немішаївської ОТГ. З другого питання Сергій Демченко зачитав перелік об’єктів нерухомого майна, що раніше належали як комунальна власність Бородянській районній раді, а тепер належатимуть Бородянській селищній ОТГ. Серед них – будівлі та споруди ФАПів, ЦРЛ, районної аптеки, ЦСПРН «Довір’я», РДА, МТС, райархіву та інш. Доповідач також пояснив процедуру їхньої передачі-прийому. 

Про утворення фінансового управління Бородянської селищної ради на сесії доповіла начальник відділу фінансів Олена Григораш, окремо поінформувавши щодо змін на рівні державної реформи децентралізації. Нею також поінформовано про структуру відділу культури, молоді та спорту, яку оптимізовано в зв’язку з доприєднанням 4 старостинських округів та прийняттям у комунальну власність Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади відповідних об’єктів нерухомого майна. Її доповідь з п’ятого питання містила деталізований перелік змін до бюджету на 2020 рік.

У «Різному» селищний голова Олександр Сахарук привітав тих депутатів, яких переобрано 25 жовтня на місцевих виборах до селищної ради, та підкреслив, що на них чекає багато роботи. Будуть важливі масштабні проекти, на втілення яких потрібен час і кошти. Він подякував усім, хто стояв у витоків створення Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади, та підкреслив: головне, що натепер закладено основу для ефективної роботи народних обранців восьмої каденції.

Читати також