Засідання п’ятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

30 березня відбулось пленарне засідання п’ятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання. Оскільки цього дня селищний голова Олександр Сахарук був у відрядженні на офіційному представленні головою Київської облдержадміністрації Василем Володіним новопризначеного голови Бучанської райдержадміністрації Миколи Ляшенка, то його обов’язки виконував секретар ради Георгій Єрко. На початку сесії він привітав нову депутатку ради Наталію Никифорову, яка увійшла до складу депутатського корпусу від ПП «Наш край» замість призначеного старостою села Дружня Анатолія Федоренка.

Надалі Георгій Єрко зачитав лист від представників ГО «Майбутнє Бородянщини» щодо надання слова голові цієї організації Роману Шнуренку з питання оренди земельної ділянки ТЦ «Бородянка», яке було винесено цього дня на розгляд сесії. Серед аргументів проти позитивного рішення ним озвучено відсутність проєкту будівництва, його презентації, громадського обговорення, тощо. У подальшому депутатом Дмитром Науменком внесено пропозицію включити до порядку денного створення контрольної комісії щодо діяльності КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» за 2020-2021 роки та депутатом Павлом Остапченком про створення аналогічної комісії щодо діяльності відділу освіти БСР. Депутат Тетяна Пільник зачитала два звернення від фракції «Європейська солідарність» до Президента України і Верховної Ради України – по ситуації зі захворюваністю на коронавірус та вакцинацією в країні та по розслідуванню щодо «Групи Вагнера».

В ході сесії депутатами вирішено продовжити договір оренди з ТЦ «Бородянка» на 6 місяців, надано дозвіл на надання в оренду приміщень відділом культури, молоді та спорту, передано мережі водопостачання Немішаївській ОТГ, підтримано рішення про створення двох окремих комунальних підприємств «Бородянкатеплопостачання» і «Бородянкаводопостачання». Щодо цього та інших питань доповів начальник юридичного відділу Сергій Демченко. Тоді як начальниця управління фінансів Олена Григораш представила на розгляд депутатів ряд важливих соціальних програм, таких як Програма організації донорства крові і її компонентів, Програма з організації та проведення громадських робіт, та інші. Також було внесено зміни до бюджету в частині виділення коштів на придбання кисню для Бородянської ЦРЛ, розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію першого поверху будівлі колишньої РДА під ЦНАП та ін.

Цього дня затверджено Програму збереження архівних фондів та структуру КУ БСР «Бородянський трудовий архів», щодо яких поінформувала директор установи Людмила Ружицька, Програму енергоефективності та енергозбереження і Програму забезпечення населення якісною питаною водою, щодо яких виступила начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту, благоустрою, ТЕБ, ЦЗ та НС Людмила Хоменко. Що стосується звітів керівників комунальних організацій та підприємств БСР, то вони викликали найбільше запитань у депутатів і після обговорення звіт директора КО БСР «Благоустрій-Бородянка» Юрія Патоки взято до відома, тоді як рішення по звіту директора КП БСР «Бородянське УЖКГ» Миколи Савченка і директора КО БСР «Регіон-Бородянка»  Олега Бульбанюка було відхилено, а питання по звіту директора КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» Віктора Трухана відправлено на доопрацювання і в подальшому вирішено створити тимчасову контрольну комісію з вивчення питання діяльності цього підприємства за 2020-2021 роки.

Завідувачка сектором місцевого розвитку Юлія Самсонова презентувала на сесії Звіт по виконанню Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку та Звіт щодо виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянської ОТГ за 2020 рік. Депутатами також внесено зміни до Регламенту БСР VIII скликання, затверджено План роботи ради на ІІ квартал, Положення про відділ по роботі з персоналом та Положення про відділ забезпечення діяльності БСР (секретаріат ради), уповноважено старост засвідчувати підписи депутатів на актах, підтримано оголошення на території лісництв з 1 квітня по 15 червня «сезону тиші», щодо цих та інших питань доповідав голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Олег Бульбанюк.

  На завершення сесії депутатами підтримано рішення про створення тимчасової контрольної комісії з вивчення питання порушення посадовими особами БСР чинного законодавства та відхилено рішення про створення комісії з вивчення діяльності відділу освіти за 2020-2021 роки, затверджено Положення про відділ з питань реєстрації з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, тощо.

Читати також