Засідання оперативного штабу

by hostwx

10 вересня в.о. селищного голови Георгій Єрко взяв участь у засіданні оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період  2021/2022 року під головуванням директора КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергія Кулика. Цього дня на порядку денному розглянуто питання відключення споживачів від централізованого теплопостачання, стан готовності котелень, які обслуговують господарський  комплекс та об’єкти соціально-культурного призначення Бородянської ОТГ, і підготовку дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 роки та інш.

У своєму виступі начальник відділу освіти Тетяна Кравчук наголосила, що, згідно розпорядження Київської облдержадміністрації, котельні закладів освіти мають бути готовими до 20 вересня. Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Ельвіра Злобіна зазначила, що заклади культури до опалювального періоду готові, наразі вирішується питання по клубу в Дмитрівці. Начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко поінформувала щодо підготовки до чищення та посипання доріг громади у можливих складних погодних умовах.

Підсумовуючи виступи, в.о. селищного голови Георгій Єрко зупинився на питанні контролю за енерговитратами, який мають здійснювати керівники старостинських округів і закладів бюджетної сфери громади.

 

Читати також