Засідання комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток

by hostwx

8 липня відбулось засідання комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток під головуванням Павла Остапченка.

На порядку денному розглянуто численні питання надання дозволів щодо відведення земельних ділянок громадянам у власність, у тому числі, учасникам бойових дій в АТО/ООС та багатодітним сім’ям, затверджено ряд документацій зі землеустрою. Було прийнято рішення щодо реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку площею 14, 9127 га для будівлі та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування в с. Нове Залісся. Комісією надано ряд відмов у відведенні земельних ділянок із підстав, передбачених чинним законодавством України, розглянуто питання зі сфери містобудування та архітектури щодо надання дозволів на розробку детальних планів територій. Цього дня залишено на доопрацювання з пропозицією виїзного обстеження з метою всебічного вивчення та усунення спірних моментів питання щодо відведення земельної ділянки біля існуючого сміттєзвалища, на якій розміщено нерухоме майно, що перебуває у власності юридичної особи.

Читати також