Засідання комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток

by hostwx

2 березня відбулось засідання комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток під головуванням Павла Остапченка. Комісією розглянуто питання щодо продовження договору оренди між Бородянською селищною радою та ТОВ «ТЦ «Бородянка», в тому числі, протокол робочої групи з розгляду колективного звернення підприємців, які здійснюють діяльність на території торгівельного майданчика в смт Бородянка. Після тривалої дискусії прийнято рішення про розробку детального плану зазначеної території та виїзд найближчим часом представників комісії на місце для напрацювання подальших дій із урахуванням фактичного стану використання цієї спірної земельної ділянки.

Крім цього, комісією розглянуто ряд питань щодо затвердження документів із землеустрою та надання дозволів на розробку документів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян, щодо укладання і продовження договорів оренди земельних ділянок з фізичними та юридичними особами, надано дозвіл ПРАТ «ДТЕК «Київські регіональні електромережі» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду 88 земельних ділянок під опорами ПЛЗ та ТП у с. Дружня. Також схвалено рішення щодо розробки технічної документації зі землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 16 га з метою облаштування зони відпочинку (рекреаційної) для жителів громади в смт Бородянка, по вул. Парковій. Це питання ініційовано селищним головою Олександром Сахаруком.

Читати також