Засідання комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток

by hostwx

23 лютого відбулось засідання комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток під головуванням Павла Остапченка. На засіданні був присутнім в.о. селищного голови Георгій Єрко.

На початку засідання обговорено проблематику щодо нагальної необхідності розробки містобудівної документації – генеральних планів населених пунктів тергромади. Надалі розглянуто ряд питань щодо затвердження документації зі землеустрою та передачі у власність громадян присадибних земельних ділянок та для ведення особистого селянського господарства, у т.ч. земельних часток (паїв). Комісією також надано дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки в Дружнянському старостинському окрузі з метою подальшого будівництва підприємства по виготовленню міжповерхових перекриттів. Крім цього, комісією прийнято рішення щодо ряду відмов у наданні дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Деякі ж питання буде розглянуто додатково після доопрацювання в рамках виїзду на місцевість.

Читати також