Засідання комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток

by hostwx

7 вересня відбулось засідання комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток під головуванням Павла Остапченка. На порядку денному першочергово розглянуто питання попереднього засідання, які потребували доопрацювання комісією. Зокрема, питання передачі в оренду юридичній особі земельної ділянки комунальної форми власності, розташованої в с. Нове Залісся, площею 0,30 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (з метою здійснення дегазації існуючого сміттєзвалища).

Також комісією надано дозволи на розробку детального плану території за межами с. Майданівка з метою будівництва сонячних електростанцій, затверджено ряд проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власності громадянам, у т.ч. учасникам бойових дій, та інше.

Читати також