Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

by hostwx

9 квітня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. На порядку денному розглянуто ситуацію зі захворюваністю на коронавірус та питання по недопущенню пожеж ув екосистемах і на сміттєзвалищах, тощо.

У своєму виступі директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев поінформував присутніх щодо динаміки захворюваності, зокрема, наразі наповненість стаціонарного відділення становить біля 90 %, щодня на лікування витрачається більше 2 тис. л кисню. Лікарня нагально потребує придбання обладнання для проведення КТ та будівництва патологоанатомічного відділення. Ним також акцентовано увагу на тому, що більшість пацієнтів надходить з ознаками COVID-19, проте без тестування, тобто люди вчасно не звертаються до первинної ланки медицини (своїх сімейних лікарів) і займаються самолікуванням. Між тим і тестування, і лікування від коронавірусу надається безкоштовно.

Селищний голова Олександр Сахарук зачитав розпорядження Бучанської райдержадміністрації щодо продовження карантинних обмежень до 30 квітня та запропонував додатково вивчити питання щодо роботи первинної галузі медицини і щодо придбання кисню та комп’ютерного томографу для Бородянської ЦРЛ.

За результатами обговорення вирішено продовжити призупинення роботи дитсадків та шкіл Бородянської ОТГ до 30 квітня, дозволивши як виключення проводити тренування на вулиці команд ДЮСШ з ігрових видів спорту.

У другій частині засідання виступив головний інспектор Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Іван Мариць, який зачитав звернення щодо недопущення пожеж ув екосистемах, на сміттєзвалища, торфовищах, а також щодо залучення додаткової техніки для гасіння пожеж. Комісією вирішено для цих потреб виділити додаткові кошти для придбання паливно-мастильних матеріалів (у резерв).

Читати також