Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

by hostwx

29 жовтня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Олександра Сахарука.

На порядок денний було винесено наступні питання:

 1. Розгляд протоколу № 25 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 2. Підготовка до осінньо-зимового періоду 2021/22 року, затвердження плану спільних дій, складу оперативного штабу, регламент їх роботи та інструкцію про порядок обміну інформацією диспетчерських служб.
 3. Розгляд листа Бучанського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області щодо порушення вимог пожежної безпеки ТОВ «Торгівельний центр «Бородянка» та ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Благобуд».

За результатами обговорення, зокрема, з першого питання вирішено:

Взяти до відома, що, відповідно до пункту 34 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,
спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки   та надзвичайних   ситуацій від 27 жовтня 2021 № 41 у Київській області: встановлено з 00 год. 00 хвилин 30  жовтня 2021 pоку «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного рівня» епідемічної небезпеки.

Забороняється:
–       перебування на територіях загального користування без надітих засобів індивідуального захисту;
–       прийом відвідувачів у закладах громадського харчування;
–       прийом відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування;
–       прийом відвідувачів закладами культури, крім історико-культурних заповідників;

–       проведення масових заходів, крім автоконцертів, автокінотеатрів, виробництва аудіовізуальних творів;

–       діяльність ринків, крім продовольчих;

–       відвідування закладів освіти, крім дошкільних, спеціальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Зазначені заборони не застосовуються, якщо 100% працівників та відвідувачів мають «зелений» COVID-сертифікат (про повний курс вакцинації проти COVID-19),
цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус чи про одужання.

Дозволяється:
–       робота закладів громадського харчування за адресною доставкою та навинос;

–       робота навчальних закладів, якщо 100% працівників отримали 2 щеплення проти COVID-19;

–       прийом відвідувачів суб’єктами господарювання у сфері торгівлі на торговельних площах, не менше ніж 60% яких призначено для торгівлі такими товарами:

продуктами харчування;

пальним;

лікарськими засобами та виробами медичного призначення;

засобами гігієни та побутовою хімією;

засобами зв’язку;

друкованими ЗМІ;

ветеринарними препаратами, кормами;
насінням, засобами захисту рослин;

Дозволяється

діяльність:

 • перукарень та салонів краси за попереднім записом;
 • у сфері торгівлі із здійсненням адресної доставки;
 • фінансових установ та з надання фінансових послуг;
 • операторів поштового зв’язку;
 • медичних та ветеринарних практик;
 • автозаправних комплексів (без зон харчування);
 • з ремонту та ТО транспортних засобів;
 • з ремонту комп’ютерів, побутових виробів;
 • зі збирання заготівлі відходів;
 • з надання телекомунікаційних послуг;
 • із прийманням відвідувачів надавачами телекомунікаційних послуг за попереднім записом.

З другого питання комісією затверджено:
План спільних дій органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків в осінньо-зимовий період 2021/22 року; Персональний склад оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та дорожньої інфраструктури в осінньо-зимовий період 2021/22 року; Регламент роботи оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та координації дій щодо стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та дорожньої інфраструктури в осінньо-зимовий період 2021/21 року; Інструкцію про порядок обміну інформацією у сфері запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (небезпечних подій) та реагування в разі їх виникнення
між суб’єктами забезпечення цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту; Перелік стаціонарних пунктів обігріву на поточний рік; Перелік ділянок автомобільних доріг державного значення на території  Бородянської селищної ради, на яких найбільш ймовірні утворення транспортних заторів внаслідок ожеледиці та снігових заметів; Перелік найбільш уразливих об’єктів забезпечення життєдіяльності населення та соціально-побутової сфери.

За результатами розгляду листа Бучанського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області вирішено звернутись до відповідних контролюючих органів щодо здійснення перевірки діяльності ТЦ «Бородянка».

Читати також