Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

by hostwx

24 вересня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному були наступні питання:

  1. Розгляд протоколу № 21 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.09.2021 р.

 2. Розгляд протоколу № 2 позачергового засідання Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бучанській районній державній адміністрації  Київської області  від 22.09.2021 р.

3. Про початок опалювального сезону в закладах освіти та охорони здоров’я.

За результатами обговорення першого питання, зокрема,  вирішено взяти до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981 на території України режим надзвичайної ситуації та карантин продовжено до 31 грудня 2021 р.

Відділ освіти та відділ культури, молоді та спорту повинні забезпечити безумовне виконання підпункту 151 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981, щодо заборони відвідування  закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1—4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або виданий в установленому Міністерством охорони здоров’я порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19, включеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (далі — документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини); чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

За результатами розгляду та обговорення другого питання вирішено прийняти до відома рішення позачергового засідання Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бучанській районній державній адміністрації  Київської області  від 22.09.2021 р. про  оголошення:

  1. Території с. Озерщина – неблагополучним пунктом епізоотичного вогнища по сказу тварин.
  2. Загрозливою зоною – населені пункти Бородянської селищної територіальної громади (с. Новий Корогод, с. Нова Гребля, с. Вабля, с. Дмитрівка, с. Дружня, с. Загальці, с. Вишняки, с. Майданівка, с. Язвинка, с. Нова Буда, с. Гай).

Старости відповідних округів повинні максимально поінформувати мешканців  загрозливої зони про вжиття заходів щодо профілактики сказу людей і тварин та відповідальності за порушення правил утримання домашніх тварин.

З третього питання порядку денного селищний голова Олександр Сахарук зазначив, що температурний режим у закладах освіти, особливо дошкільних, має бути комфортним для перебування дітей, тож ним буде видано розпорядження щодо початку опалювального періоду в дитсадках та школах Бородянської громади з 27 вересня 2021 року.

Читати також