Засідання комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій

by hostwx

16 червня відбулось засідання  комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. На порядку денному розглянуто питання щодо ситуації з виникненняv пожежі на сміттєзвалищі в с. Н. Залісся; про затвердження номерних постів радіаційного та хімічного спостереження, які розгортаються при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з радіаційним та хімічним забрудненням; щодо результатів комісійного обстеження протирадіаційних укриттів, розташованих на території Бородянської тергромади.

З першого питання виступив в.о. селищного голови Георгій Єрко та головний  інспектор відділу організації профілактичної роботи Бучанського  РУ ДСНС України в Київській області Іван Мариць.  Вирішено зобов’язати ТОВ «Утіл-Сервіс» вжити заходи по недопущенню в подальшому виникнення пожеж на полігоні твердих побутових відходів та дотриманню протипожежної безпеки в ході здійснення господарської діяльності.

Також комісією затверджено Положення про позаштатну розрахунково–аналітичну групу Бородянської селищної ради, розглянуто звернення начальника 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області  щодо  укомплектування підрозділу апаратами на стиснутому повітрі та вирішено  виділити з матеріального резерву Бородянської селищної ради кошти для придбання 2 апаратів, тощо.

Читати також