Засідання комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

by hostwx

2 квітня відбулось засідання комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Відкриваючи засідання, очільник громади поінформував присутніх щодо результатів засідання аналогічної обласної комісії та зупинився на ситуації зі захворюваністю на коронавірус на Київщині і в громаді. Зокрема, серед цих хворих збільшилась кількість молодих громадян та дітей, загальна заповненість ліжок по області складає біля 70 %, по Бучанському району наповненість практично стовідсоткова. Окремо Олександр Сахарук підкреслив, що діти та молодь є безсимптомними розповсюджувачами вірусу, тож потрібно вирішувати питання по тимчасовому припиненню роботи дитсадків та перевести на дистанційне навчання учнів 1-4 класів. Обласна комісія рішення щодо цього поклала на регіональний рівень, оскільки ситуації в громадах різняться.

У своєму виступі директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев наголосив, що натепер у лікарні заповнено всі 150 місць для хворих на СОVID-19, важливо те, що в наявності є 60 кисневих концентраторів. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук висловила власне бачення щодо призупинення роботи освітніх закладів, оскільки цифри статистики по захворюваності серед учителів та учнів невеликі.

Після тривалої дискусії комісією прийнято рішення з 5 по 9 квітня тимчасово призупинити роботу дитсадків та перевести на дистанційне навчання учнів 1-4 класів.

Цього дня комісією також розглянуто питання протоколу № 7 від 26.03.2021 р. комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації.

Читати також