Засідання комісії з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій

by hostwx

7 верезня відбулось засідання комісії з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій під головуванням Олександра Михайлюка.

Цього дня відбувся розгляд листа КП БСР «Бородянкатеплопостачання» про скасування рішень БСР про укладення додаткових угод до договорів оренди майна комунальної власності з ДП «Теплоенерго» ПрАТ «Бородянська СПМК-15» нежитлових будівель-котелень та теплових мереж. Проаналізувавши лист та розглянувши вищезазначені рішення, комісія дійшла висновку, що укладення додаткових угод до договорів оренди майна відбулося без порушень чинного законодавства України. Також розглянуто заяву КП БРР «Об’єднання шкільного харчування» про надання в оренду нежитлових приміщень загальною площею 216,0 кв. м та 100 кв. м для розміщення офісу та складу підприємства. У зв’язку з тим, що Бучанська РР не здійснила вихід зі складу засновників та не передала право засновника Бородянській селищній раді, комісією рекомендовано надання в оренду вищезазначеного нежитлового приміщення терміном на 5 років без проведення аукціону. На засіданні прийнято позитивне рішення щодо листа КП БСР «Бородянська ЦРЛ» про надання дозволу на передачу в оренду на умовах аукціону нежитлового приміщення (харчоблоку) площею 131,1 кв. м та щодо інших питань.

Читати також