Засідання комісії по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

by hostwx

29 вересня відбулося засідання комісії по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», яке провела заступник голови комісії, начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк.

Під час засідання розглянуто клопотання Загальцівського старостинського округу та звернення жительки с. Загальці, яка народила та виховує 7 дітей, із них п’ятеро до восьмирічного віку.

Комісією вирішено підтримати кандидатуру гр. Левченко Н.Ю. та звернутись до виконавчого комітету щодо присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня».

Згідно Закону України «Про державні нагороди України», Указу Президента України від 29.06.2001 р. № 476/2001 «Про почесні звання України» та від 19.02.2003 р. № 138 «Про порядок представлення до нагородження та вручення державних нагород України» почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі, дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи їхній вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Читати також