Засідання дванадцятої (позачергової) сесії

by hostwx

15 липня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання дванадцятої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання. Відкриваючи сесію, він наголосив, що її проведення обумовлено розглядом декількох соціально важливих питань. За пропозицією очільника громади додатково до порядку денного включено питання про уповноваження нового старости Новозаліського округу Ігоря Приходька вчиняти нотаріальні дії та про зміни до бюджету в частині коригування проєкту будівництва Центру культурно-просвітницького і спортивного обслуговування населення та психологічної реабілітації учасників АТО в Бородянській ОТГ у Дружні.

Протягом засідання депутатами затверджено Детальний план  території для розміщення Центру громадської безпеки Бородянської та Макарівської територіальних громад, орієнтовною площею 0,3500 га в адміністративних межах Новогребельського старостинського округу Бородянської ТГ Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту). Також було підтримано зміни до бюджету, щодо яких доповіла начальник фінансового управління Олена Григораш, зокрема, мова йшла про отримані від держави кошти на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2021 рік, відповідно до розпорядження КМУ від 02.06.2021 № 573-р. На завершення сесії уповноважено Ігоря Приходька вчиняти нотаріальні дії в Новозаліському старостинському окрузі.

У «Різному» Олександр Сахарук закликав усіх активніше брати участь у інформаційній кампанії щодо вакцинації від коронавірусу та запропонував засідання чергової сесії призначити на 5 серпня.

Читати також