Засідання двадцять другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання

by hostwx

24 лютого відбулось засідання двадцять другої позачергової сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. У виступі він відзначив активну громадянську позицію та патріотизм депутатів, які у складний для України час приймають важливі рішення на рівні Бородянської тергромади.

Депутатами цього дня прийнято рішення щодо внесення змін бюджет на 2022 рік, про які поінформувала начальник фінансового управління Олена Григораш. Мова йде, зокрема, щодо збільшення видатків резервного фонду на 1 млн. грн.  та збільшення на 100 тис. грн. трансфертів до Бучанської районної ради на виконання програми із заходів територіальної оборони на території Бучанського району.

 У «Різному» депутат Павло Остапченко запропонував напрацювати стратегію спільних дій та здійснити відповідну роз’яснювальну роботу в старостинських округах громади. Обласна депутатка Галина Єрко у виступі підтримала спільне прагнення до єдності та миру в державі, а також підкреслила, що потрібно вірити в українське військо:

  • Хочу звернути увагу на те, що насьогодні у нас має бути вибудована чітка підтримка Збройним Силам України.

Депутат Олег Бульбанюк повідомив, що можна використовувати як укриття напівпідвальні приміщення, де зараз розташовано магазини.

Читати також