Засідання десятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

29 червня відбулось засідання десятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Відкриваючи сесію, ним було озвучено доповнення до порядку денного згідно звернення депутатів, зокрема, щодо кандидатури на посаду заступника селищного голови депутата Олександра Михайлюка, кандидатури на посаду старости Новозаліського округу, розробку плану детальної забудови Центру безпеки, передачу мереж КП БСР «Бородянкатеплопостачання» на баланс Немішаївської ОТГ.

Першим питанням зі 202 депутати втретє відхилили кандидатуру Валентини Кухар на посаду заступника селищного голови. Водночас вони підтримали кандидатуру на аналогічну посаду Олександра Михайлюка, проте Олександр Сахарук роз’яснив, що буде ветувати це рішення, оскільки не дотримано процедуру подання його на сесію згідно чинного законодавства.

 Наступним кадровим питанням було затвердження старости Новозаліського округу. Кандидат на цю посаду Ігор Приходько стисло розповів про себе: він народився в с. Залісся Чорнобильського району, його батько працював на ЧАЕС, має 2 вищі освіти, 15 років працював у правоохоронних органах. Депутати від цього округу і представники громади підтримали у виступах його кандидатуру як господарника, гарного організатора, людину слова. Тож за результатами голосування Новозаліський округ отримав нового старосту.

В подальшому депутатами розглянуто 166 питань, напрацьованих комісією з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, які представила начальник земельного відділу Анна Зеленко. Цього дня 31 медик громади отримав дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

Після перерви начальник юридичного відділу Сергій Демченко доповів щодо зміни сторін у договорі оренди, перегляд орендної плати, про надання дозволу на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна та інш. Начальник фінансового управління Олена Григораш подала на перезатвердження ряд Програм у зв’язку зі зміною назви комунальних підприємств, також затверджено нові Програми – «Поліцейський офіцер громади на 2021-2023 рр», «Програма залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату на 2021-2022 рр.». Депутатами підтримано рішення щодо безстрокового встановлення ставок єдиного податку та ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (у зв’язку зі змінами в законодавстві). Водночас тривалим було обговорення змін до бюджету, так депутатами Володимиром Тонюком та Дмитром Науменком порушено проблематику підготовки до нового навчального року початкової школи, контролю за підрядними організаціями, які виконують масштабні ремонтні роботи в Новозаліському НВО та Бородянській школі № 1, тощо.

У завершальній частині сесії начальником відділу з питань ЖКГ, транспорту, благоустрою, техногенно-екологічної безпеки, ЦЗ та НС Людмилою Хоменко внесено доповнення до заходів Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць громади – до переліку додано провул. Рибальський, Здвижовий, вул. Свободи, Молодіжна в Бородянці та інші вулиці сіл громади. Депутатами затверджено план роботи Бородянської селищної ради на ІІ півріччя, щодо якого доповів голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Олег Бульбанюк. Начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Міщенко виступив по питанню розробки Плану території для розміщення Центру громадської безпеки Бородянської та Макарівської тергромад. З метою покращення надання послуг дошкільної освіти та їхньої оптимізації вирішено провести громадське обговорення щодо реорганізації дитсадка «Журавлик» шляхом приєднання до Майданівської школи, воно відбудеться 17 липня (субота) о 14 год.

Читати також