Засідання 27 сесії Бородянської селищної ради VII скликання

by hostwx

30 липня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання 27 сесії Бородянської селищної ради VII скликання.

 Першим питанням порядку денного вирішено заслухати звіт начальника Бородянського РВ ГУ поліції Київської області Олександра Омельяненка про роботу поліції у І півріччі 2020 року. Він, зокрема, зазначив, що за цей час надійшло 4 500 звернень від мешканців Бородянської селищної ОТГ, найбільшою складовою серед злочинів є крадіжки різного виду майна, новим різновидом є інтернет-шахрайство, рівень розкриття злочинів дорівнює 58,6 %. Також у виступі очільник поліції закликав депутатів та громадян до співпраці, в спільних інтересах підтримати Програму профілактики злочинності, допомогти у поповненні недоукомплектованого особового складу відділення, бути свідомими громадянами. У подальшому діалозі  депутатами Іриною Захарченко, Дмитром Науменком, Павлом Остапченком, Леонідом Ніколаєнком порушено ряд соціально гострих питань, таких як вживання спиртних напоїв у громадських місцях, розповсюдження наркотичних засобів  та інші. На запитання селищного голови Олександра Сахарука щодо резонансного вбивства Миколи Овдієнка начальник поліції Олександр Омельяненко відповів, що справу передано в Головне управління для подальшого розслідування. Підсумовуючи всі виступи, Олександр Сахарук закликав до консолідації та анонсував, що в майбутньому в межах ОТГ планується ввести модель реагування на надзвичайні події на кшталт «911», також у громаді підписано Меморандум щодо створення муніципальної варти.

Заступник головного лікаря КНП БРР «Центр ПМСД» Ольга Килимник у звіті за І півріччя підкреслила, що завдяки отриманій підтримці, в т.ч. від Бородянської громади та волонтерів, амбулаторії та ФАПи вчасно забезпечено засобами індивідуального захисту і лише 2 медичних працівника первинної ланки за час карантину захворіли на коронавірус. Було створено мобільну бригаду, за цей час здійснено тестування 299 осіб. Депутати Михайло Музиченко, Володимир Тонюк, Дмитро Кошка, Руслан Хвалибога озвучили питання, що турбують громадян, – щодо забезпечення ліками «чорнобильців», щодо вчасного реагування на виклики «швидкою допомогою», тощо. Селищний голова Олександр Сахарук зачитав листа від членів профспілки ЦПМСД щодо підтримки ними на оголошеному конкурсі на посаду головного лікаря діючого керівника Миколу Бовсуновського.

Значну увагу депутатів та всіх присутніх викликав виступ начальника юридичного відділу Сергія Демченка щодо передачі комунального майна районної ради до Бородянської селищної ОТГ. Як підкреслив голова районної ради Георгій Єрко, все майно, що знаходиться на території громади, буде згідно процедури передано громаді.

В другій частині засідання начальник земельного відділу Анна Зеленко представила на затвердження депутатам проекти  землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), дозволи на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та інші питання. Тривалим стало обговорення питання по ГК «Старт» та клопотання ТОВ «Термінал «Автологістика» про договір оренди, яке відправлено депутатами на доопрацювання. Начальник  юридичного відділу Сергій Демченко доповів щодо нової редакції Статуту КО БСР «Благоустрій-Бородянка», передачі основних засобів на баланс КО БСР «Благоустрій-Бородянка», заміну сторін у договорах ДП «Теплоенерго» ПрАТ «Бородянська СПМК-15», тощо. Начальник фінансового відділу Олена Григораш подала на затвердження зміни до бюджету, штатний розпис працівників КП БСР «Бородянське УЖКГ» та робітників по благоустрою та працівників КО БСР «Благоустрій – Бородянка», передачу з балансу Бородянської селищної ради на баланс та в господарське відання Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянкатепловодопостачання» основних засобів, списання сміттєвозу. Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Ірина Захарченко поінформувала про виконання плану роботи Бородянської селищної ради за І півріччя 2020 року, депутатами затверджено Положення про відділ з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, техногенно-екологічної безпеки, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ради.

Резонансним та без перебільшення історичним стало порушення клопотання перед Київською обласною державною адміністрацією, Київською обласною радою щодо віднесення селища міського типу Бородянка Київської області до категорій міст. Як відзначив Олександр Сахарук, цього дня розпочато нову історію Бородянки як міста. Щодо районування, то на життя людей це не матиме впливу, оскільки укрупнені райони створено для урядування, тоді як на місцях всі послуги надаватимуть ОТГ. У «Різному» очільник громади привітав ансамбль «Любисток» із перемогою в Міжнародному онлайн-конкурсі, ознайомив депутатів із підсумками тижневого об’їзду старостинських округів, де практично завершено підготовку до нового навчального року. В міжсесійний період також було відкрито спортивний міні-майданчик у Пилиповичах та для занять воркаутом у Новому Заліссі, триває ряд капітальних робіт, таких як ремонт запірної арматури на водогоні у Новому Заліссі, заасфальтовано дорогу до майбутнього житлового масиву учасників бойових дій, у дитсадку «Колосочок» запущено сучасне ефективне опалення тепловими насосами.

Читати також