Засідання 25 сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

by hostwx

28 травня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання 25 сесії Бородянської селищної ради VII скликання. На початку засідання він поінформував присутніх щодо двох виїзних зустрічей із громадою Бородянки щодо діяльності ПП «Еверест – М.С.», зачитавши розпорядження про створення робочої групи селищної ради з обстеження діяльності зазначеного підприємства та лист до керівника ПП Ігоря Солопа щодо надання відомостей про господарчу діяльність в розрізі екологічних наслідків та негативного впливу на довкілля.

В першій частині сесії депутатами затверджено ряд технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, проекти  землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), надано дозволи на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та розглянуто інші питання, які представила начальник земельного відділу виконавчого органу Анна Зеленко. В подальшому засіданні  завідувач юридичного сектору Сергій Демченко доповів щодо надання в оренду Інклюзивно-ресурсному центру нежилих приміщень, продовження терміну договорів оренди, розірвання договорів оренди, тощо.

Депутатами цього дня також затверджено звіт про виконання бюджету Бородянської селищної ради за І квартал 2020 року, внесено зміни до бюджету  та до Програми благоустрою населених пунктів Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, прийнято рішення щодо  списання основних засобів, які перебувають на балансі КП БСР «Бородянське УЖКГ» у зв’язку з непридатністю подальшого використання за цільовим призначенням, та декілька інших рішень, щодо яких на сесії виступила начальник управління фінансів Олена Григораш. Голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій Віктор Трухан вніс на розгляд доповнення до Оптимізованої схеми перспективного розвитку системи теплопостачання смт Бородянка Київської області, тоді як голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування,запобігання розвитку корупції Ірина Захарченко висвітлила питання необхідності виготовлення гербової печатки для служби у справах дітей БСР. 

У «Різному» селищний голова Олександр Сахарук поінформував присутніх щодо пом’якшення карантину в громаді. Зокрема, наразі розпочато  підготовку до відкриття шести дитсадків із дотриманнях всіх визначених Кабінетом міністрів України санітарно-епідеміологічних норм, а також підготовку до проведення ЗНО. Очільник громади також докладно зупинився на позитивних змінах у галузі освіти, так в школах тривають ремонтні роботи та встановлюються енергозберігаючі вікна, сучасні меблі для першачків, сенсорні дошки, предметне обладнання для уроків біології, фізики, хімії та географії. У Пилиповичах розпочинається будівництво нового футбольного поля, в Новому Заліссі буде майданчик з тренажерами для занять воркаутом, в Дружні та Бородянській школі І-ІІ ст. капітально відремонтовано харчоблоки. Олександр Сахарук підкреслив, що в Бородянській громаді рівне ставлення як до великих, так і до невеликих сіл, яких незабаром у ОТГ стане більше, оскільки КМУ вже затверджено перспективний план Київської області, згідно якого до складу Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади увійде ще 4 старостинських округи – Загальцівський, Качалівський, Майданівський та Небратський. 

На завершення сесії депутатами Володимиром Тонюком, Дмитром Науменком. Павлом Остапченком та іншими порушено питання щодо захворювання на коронавірус медпрацівниці Бородянської ЦРЛ, яке призвело до інфікування ще 8 її колег та тимчасового закриття стаціонару. За їхньої ініціативи вирішено запросити на наступну сесію 25 червня головного лікаря КНП БРР «ЦПМСД» Миколу Бовсуновського, головного лікаря КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігоря Чебишева та начальника Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександра Омельяненка для обговорення причин того, що сталося, та заходів щодо унеможливлення аналогічної ситуації надалі.

Читати також