З Днем захисників і захисниць України!

by hostwx

Шановні, дорогі наші захисники та захисниці України!

На прадавніх традиціях, на любові й пошані до рідної землі та батьківського краю зростали покоління українських патріотів. Мирні хлібороби та бджолярі, гончарі, ткачі й поети у разі небезпеки брали до рук зброю й ставали відважними оборонцями своєї держави, безжально знищуючи ворога.

Низький уклін і світла пам’ять усім полеглим за незалежність та свободу України! Будьмо гідними їхньої звитяги та мужності!

14 жовтня ми також відзначаємо День українського козацтва і День Покрови Пресвятої Богородиці, величне християнське свято. Цього дня ми вшановуємо наших захисників та захисниць. Мужніх, незламних, відданих святому обов’язку – захищати Україну. Повномасштабне вторгнення росії наочно продемонструвало всьому світові, що в України героїв не тисячі чи мільйони, увесь український народ – герої. Будемо міцними, як Азов, сильними, як Херсон, нескореними, як Чернігів, потужними, як Київ, оптимістичними, як Одеса, гостинними, як Львів, нездоланними, як Бородянка. Єднаймось у захисті нашої величної європейської держави!

Слава Україні! Героям слава!

В.о. Бородянського селищного голови                 Георгій Єрко

Читати також