З Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України!

by hostwx

Шановна громадо!

Щиро вітаю всіх із Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України!

Втілена як вікопомна мрія багатьох поколінь борців за свободу та волю, незалежна Україна завдяки національній єдності протягом трьох десятиліть відстоювала та відстоює наріжні демократичні цінності – суверенність, права людини, свободу слова, совісті й віротерпимість, людську гідність та соціальний порядок. 30 років – це був час становлення і випробовування на міцність, стабільність і відповідність умовам сучасності.

Ми пишаємось нашою прадавньою, сильною й вільною незалежною Україною. Ми свідомі того, що від нашої громадянської позиції, від натхненної співпраці і креативних рішень, від сумлінної роботи на благо держави залежить її економічне зростання, її розквіт у сузір’ї демократичних країн Європи та світу.

Бородянщина за ці роки теж пройшла складним і неторованим шляхом і завдяки державній реформі децентралізації ми створили  Бородянську селищну об’єднану територіальну громаду, аби потужно і дружньо розбудовувати сьогодення і майбутнє Київщини та всієї України.

Зичу всім вам бути гідними нашої славетної історії, героїв минувшини і сучасності, бути непохитними у вірі в незалежну, щасливу, могутню Україну! Зі святом!

Голова

Бородянської селищної

об’єднаної територіальної громади                        Олександр Сахарук

Читати також