Виїзний прийом громадян Олександром Сахаруком у Новокорогодському старостинському окрузі.

by hostwx

5 лютого селищний голова Олександр Сахарук провів виїзний прийом громадян у Новокорогодському старостинському окрузі. В поїздці очільника громади супроводжувала завідувачка сектором з питань комунікацій та інформаційної політики Ірина Тюпа-Гришина.

Олександр Сахарук зустрівся зі старостою Тетяною Вороною та представниками громади в Новому Корогоді, завітав до ФАПу та бібліотеки с. Дмитрівка, а також мав тривале спілкування з жителями с. Озерщина. Серед питань, порушених громадянами цього дня, були: проблематика перевезення автотранспортом пасажирів пільгових категорій, потреба в перегляді розміру орендної плати за землю (паї), довезення дітей до школи згідно змін у законодавстві, робота поштових відділень, виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС.

У клубі Озерщини селищний голова роз’яснив, яким чином надаватимуться соціальні послуги діловодами старостинських округів, обговорив з присутніми можливі варіанти  відновлення опалення клубу та облаштування спортивного майданчика біля нього, варіанти реставрації пам’ятника воїнам Другої світової війни. Жителі села також порушили питання організації виїзних прийомів лікарів, дотримання сільгоспвиробниками норм та правил обробки полів, проблему поховання на кладовищі немісцевих громадян, а також звернулись до Олександра Сахарука щодо сприяння відновленню історичної назви села з літерою «і» – Озірщина, оскільки вони цього домагаються вже більше 10 років.

Читати також