Виїзні робочі зустрічі Олександра Сахарука

by hostwx

12 січня селищний голова Олександр Сахарук провів ряд виїзних робочих зустрічей різного формату, в ході яких спільно з представниками проектних організацій ним оглянуто об’єкти на різних локаціях, будівництво яких уже розпочато або заплановано.

Спільно зі старостою села Дружня Анатолієм Федоренком він  оглянув будівництво Центру реабілітації воїнів АТО/ООС, відвідувачі якого матимуть можливість як культурного відпочинку, так і фізичної реабілітації (за потреби). Разом із завідувачкою сектором місцевого розвитку Юлією Самсоновою очільник громади також обговорив із проектантами капітальний ремонт приміщення під ЦНАП по вул. Центральна, 331 в смт Бородянка відповідно до вимог відкритого простору з урахуванням рекомендацій, наданих Київським регіональним офісом Програми “U-LEAD з Європою”. Пізніше вони спільно оглянули об’єкт на вул. Парковій, де буде Центр дитячої та юнацької творчості з розміщенням там приміщень для дитячої музичної школи та гурткової роботи. Будівництво здійснюватиметься відповідно до пропозиції КОДА щодо знакових об’єктів, які можуть бути збудованими/реконструйованими або відремонтованими  до  відзначення 30-річчя Незалежності України.

В другій половині дня Олександр Сахарук зустрівся з делегацією на чолі з т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Майєю Бреславською. Ця зустріч була присвячена втіленню в життя в Бородянській селищній ОТГ проекту «Поліцейський офіцер громади», двосторонній меморандум щодо цього вже було попередньо укладено. Впродовж зустрічі відвідано два приміщення, які потенційно можуть стати центральним офісом, та обговорено дорожню карту подальших спільних дій. Результатом проекту буде ефективна комунікація поліцейських і громадян, їхня взаємодія, високі  технічні і мобільні можливості охорони громадського порядку в селищі і на всій території ОТГ.

Читати також