Візит голови Бучанської райдержадміністрації Миколи Ляшенка в Бородянську ОТГ

by hostwx

18 травня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко відвідав Бородянську ОТГ. У поїздці його супроводжували заступник Максим Петльований та радник голови БРДА Аліна Бурдак.

У Бородянці Микола Ляшенко провів виїзний прийом громадян за участі очільника громади Олександра Сахарука, депутатів Бородянської селищної ради, керівників її структурних підрозділів, представників громади та ЗМІ. Серед питань, порушених цього дня на прийомі голови райдержадміністрації, були: матеріальна допомога учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, забезпечення хворих інсуліном, діяльність птахоферми у с. Качали, звернення підприємців щодо будівництва ринку у смт Бородянка, завершення будівництва багатоповерхового будинку по вул. Центральній та інше.

По завершенню прийому відбулась окрема зустріч Миколи Ляшенка з керівниками партійних фракцій селищної ради, на якій також була присутня депутатка обласної ради Галина Єрко. Чільною темою обговорення стало напрацювання шляхів соціально-економічного розвитку Бородянської громади.

У другій частині візиту голова Бучанської РДА Микола Ляшенко спільно з головою Бородянської ОТГ Олександром Сахаруком відвідав ряд об’єктів на різних локаціях громади, зокрема, завод із виробництва тротуарної плитки та торгівельний майданчик (ринок) у центрі Бородянки. Крім цього він завітав до Дружнянського старостинського округу, де оглянув  будівництво Центру культурно-просвітницького і спортивного обслуговування населення та психологічної реабілітації учасників АТО, місцевий дитсадок «Струмочок» та інші об’єкти, представлені старостою Анатолієм Федоренком.

Читати також