Вітання з Днем журналіста

by hostwx
C7ef1d33 A042 422e 9261 E79ee8be4b89

Шановні журналісти!
Представники друкованих ЗМІ, телебачення, радіо та інтернет–видань!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста.

Щиро дякую вам, що завдяки вашій активній роботі світ почув і побачив правду про страшне воєнне сьогодення Бородянки. Ви й надалі продовжуєте доносити міжнародній спільноті, як цинічно російська армія знищує українські міста та села, безжально вбиває українських дітей та мирне населення, розповідаєте про подвиги наших захисників.

Від початку повномасштабного вторгнення від руки окупанта загинуло понад 30 українських та іноземних журналістів. Частина з них загинула, захищаючи Україну в лавах ЗСУ, деякі – під час обстрілів мирних міст, інші були вбиті окупантами у зоні бойових дій саме під час щоденної журналістської роботи.

Під час окупації Бородянки рашистами знищено редакцію газети «Вперед». За 90 років свого існування, видання вперше з часів ІІ світової війни змушене тимчасово припинити випуск тиражів. Від імені всієї читацької аудиторії Бородянської громади, від апарату Бородянської селищної ради, депутатського корпусу та особисто, в день професійного свята висловлюю колективу газети «Вперед» дружню підтримку та надію на її якнайшвидше повернення до своїх шанувальників.

Дорогі журналісти!

Бажаю вам лише мирних новин, невичерпного натхнення та задоволення від творчості!

Дякую вам, воїни інформаційного фронту, за все, що ви робите для України та нашої громади!

З повагою
в.о. голови Бородянської селищної ради  Георгій ЄРКО

Читати також