Шановні депутати Бородянської селищної ради!

by hostwx

logo7

Шановні депутати Бородянської селищної ради!

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

скликається чергова сімнадцята сесія

Бородянської селищної ради VII скликання.

Сесія відбудеться 29 листопада 2016 року о 14.30

в сесійній залі Бородянської селищної ради.

Порядок денний

сімнадцятої сесії Бородянської селищної ради

 VІІ скликання від 29 листопада 2016 року

 

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 

 1. Про внесення змін до складу лічильної комісії Бородянської селищної ради.
 2. Про розгляд листа депутата Бородянської селищної ради сьомого скликання Матвієнка О.М. щодо питання голосування депутата Бородянської селищної ради сьомого скликання Хорощак Г.П. під час сьомої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 28.04.2016 року.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.
 2. Про затвердження розпорядження селищного голови №99-к від 07.11.2015 року «Про надання працівникам виконавчого апарату Бородянської селищної ради матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у 2016 році».
 3. Про передачу з балансу Бородянської селищної ради в господарське відання та на баланс КО БСР «Благоустрій – Бородянка» основних засобів та МШП Бородянської селищної ради.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 

 1. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за листопад 2016 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 

 1. Про внесення змін до плану підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2016 рік.
 2. Про затвердження Порядку організації торгівлі на території смт. Бородянка.
 3. Про надання згоди на виготовлення експертної оцінки частини підвального приміщення площею 41,34 кв. м. по вулиці Семашка, 2 в смт Бородянка та організацію і проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки майна.
 4. Про затвердження «Програми зниження екологічної та соціальної напруги шляхом створення системи збору, переробки та утилізації тари, упаковки твердих побутових відходів як вторинної сировини в селищі міського типу Бородянка на 2017-2021 роки».
 5. Про припинення терміну дії договору оренди комунального майна №16 від 01 лютого 2012 року по вулиці Нова, 1А в смт. Бородянка.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про звіт директора Комунальної організації Бородянської селищної ради «Благоустрій – Бородянка» про проведену роботу за ІІІ квартал 2016 року.

Доповідає: Хижняк І.Б., директор КО БСР «Благоустрій-Бородянка»

 

 1. Про звіт директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за 9 місяців 2016 року.

Доповідає: Патока Ю.В., директор КП БСР «Бородянське УЖКГ»

 

 1. Про звіт директора Комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон – Бородянка» про проведену роботу за 9 місяців 2016 року.

Доповідає: Матвієнко О.М., директор КО БСР «Регіон-Бородянка

 

 1. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «КОМТЕКС» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, площею 0,3779 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, по вул. Заводська, 21 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 2. Про надання Публічному акціонерному товариству «БОРЕКС» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 2,1089 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель, споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Київській регіональній спілці споживчої кооперації земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років площею 0,2317 га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Центральна, 339 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Київській обласній спілці споживчих товариств ОБСПОЖИВСПІЛКА площею 1,7920 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вулиці Вокзальна, 4 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 5. Про затвердження звіту №63-Б від 20.10.2016 року про експертну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 0,2070 га, що перебуває у користуванні (на умовах оренди) у фізичної особи-підприємця Каташинського Олександра Васильовича, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по провулку Банному, 2-а в смт Бородянка Бородянського району Київської області та її продаж.
 6. Про виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0038 га, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування в смт. Бородянка по вулиці Центральна (раніше Леніна), 359-б, що перебуває в оренді гр. Зінов’євої Любові Миколаївни, для її продажу.
 7. Про надання згоди Товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізований футбольний комплекс «БОРЕКС» на поділ земельної ділянки площею 5,6527 га, для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по провулку Жиліна, 1 в смт. Бородянка.
 8. Про внесення змін до договору оренди землі №114/08 від 25 грудня 2007 року в зв’язку із впорядкуванням адресного номера.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іченець Зінаїді Антонівні загальною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Бородянка по вул. Грушевського, 1 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Керницькому Анатолію Григоровичу загальною площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Бородянка по вул. Коцюбинського, 7 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бодякову Василю Васильовичу загальною площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Нова в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зарицькій Тетяні Михайлівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна, гараж №19 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаленко Поліни Михайлівни загальною площею 0,12 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Бородянка по вул. Дружби, 40 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дяковській Катерині Володимирівні загальною площею 0,1011 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Бородянка по вул. Європейська, 23 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність гр. гр. Литвиненко Надії Іванівни, Грищенко Валентини Іванівни, Ханенко Любові Іванівни, Грищенко Івана Івановича загальною площею 0,1094 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Бородянка по вул. Європейська, 30 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Синиці Анюті Олексіївні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4-а гараж №18 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Недашківській Ніні Георгіївні загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Будівельників, 67-А в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 2. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про надання гр. Гудзенко Ганні Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Семашка, 57 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради
  • Про надання гр. Бондаренко Ірині Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Привокзальна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради
  • Про надання гр. Шульгач Ларисі Степанівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Полупанова, 9 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради
  • Про надання гр. Юрченко Віктору Аркадійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по провул. Жиліна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  • Про надання гр. Тимошенко Любові Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Семашка, 57 а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  • Про надання гр. Тимошенко Любові Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  • Про надання гр. Коломієць Ігорю Івановичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Привокзальна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради
  • Про надання гр. Булизі Аліні Володимирівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережна, 41 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради
  • Про надання гр. Чернобай Ользі Михайлівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4-а гараж № 17 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради
  • Про надання гр.гр. Боярчук Валентині Петрівні, Зарицькому Сергію Миколайовичу, Духненко Віталію Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд по вул.  Шевченка, 20   в смт.    Бородянка на території Бородянської селищної ради
  • Про надання гр. Кузнєцовій Валентині Василівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради
  • Про розгляд заяви гр. Тимошенка Олександра Володимировича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Бородянка як учаснику бойових дій.
  • Про розгляд заяви гр. Ільченко Андрія Сергійовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Бородянка як учаснику бойових дій.
  • Про розгляд заяви гр. Букіна Олександра Васильовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
  • Про розгляд заяви гр. Коломійчука Вячеслава Миколайовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
  • Про розгляд заяви гр. Гойчук Володимира Івановича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
  • Про розгляд заяви гр. Бурби Андрія Васильовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
  • Про розгляд заяви гр. Радановича Едуарда Феліксовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

 

 1. Розгляд заяв громадян.
  • Про надання гр. Юрченку Віктору Аркадійовичу в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва
  • Про скасування рішення шістнадцятої сесії сьомого скликання від 27 жовтня 2016 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4-а гараж №17 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області »
  • Про внесення змін в рішення чотирнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 27 вересня 2016 року №327/26-14-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Поштова в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі
  • Про внесення змін в рішення чотирнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 27 вересня 2016 року №327/32-14-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Індустріальна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Різне.
 • Про розгляд листа Бучанської міської ради щодо підтримки територіальної громади міста Буча у її прагненні відстояти конституційні гарантії місцевого самоврядування та наголосити на неприпустимість тиску на місцеве самоврядування в Україні.
 • Про розгляд листа трудового колективу КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» щодо ситуації, яка склалась на підприємстві.
 • Про харчування дітей шкільного віку в навчальних закладах смт. Бородянка.
 • Про звітування депутатів Бородянської селищної ради сьомого скликання про свою роботу у виборчих округах.

Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В

 

 • Про електронне декларування у 2017 році.

Доповідає: секретар ради Баскакова Т.П.

 

 

Селищний голова                                            О.В.Сахарук

 

Проекти рішень сімнадцятої сесії Бородянської селищної ради VII скликання від 29.11.2016 року

 

proekti-rishen-17-vid-29-11-2016

Читати також