До відома депутатів! Запрошуємо на засідання двадцятої сесії Бородянської селищної ради 30 березня 2017 р. о 14:30

by hostwx

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svgБОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Порядок денний

двадцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 30 березня 2017 року                                                                                                                                                                                                                                              смт Бородянка вул. Центральна, 230

1. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 23 грудня 2016 року.

2. Про встановлення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташоване в смт. Бородянка на 2017 рік.

3. Про надання згоди на виготовлення експертної оцінки частини підвального приміщення площею 109,6 кв. м (ІІ під’їзд) в смт. Бородянка по вулиці Семашка, 2 та організувати і провести конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки майна.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

4. Про затвердження Програми утримання та ремонту дорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2017 рік.

5. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища міського типу Бородянка на 2017 рік.

6. Про розгляд заяви гр. гр. Федоренко Аліни Ніцефорівни, Федоренка Анатолія Гнатовича щодо взяття до відома та виконання ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

7. Про розгляд протоколу громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення автозаправного комплексу по вул. Київська, 1н в смт Бородянка Київської області».

8. Про преміювання Бородянського селищного голови О.В.Сахарука за лютий-березень 2017 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

9. Про внесення змін до Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт Бородянка.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

10. Про звіт директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за 2016 рік.

Доповідає: Патока Ю.В., директор КП БСР «Бородянське УЖКГ»

11. Про передачу з балансу КО БСР «Регіон-Бородянка» на баланс Бородянської селищної ради основних засобів Бородянської селищної ради (електричного лічильника ЖК 2301 АП2В №1104044 по вул. Шевченка, смт. Бородянка).

12. Про передачу з балансу Бородянської селищної ради на баланс та обслуговування КПБСР «Бородянське УЖКГ» основних засобів Бородянської селищної ради (електричного лічильника ЖК 2301 АП2В №1104044 по вул. Шевченка, смт. Бородянка).

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради

13. Про затвердження звіту від 16.02.2017 року про експертну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 0,0038 га, що перебуває у користуванні (на умовах оренди) у гр. Зінов’євої Любові Миколаївни, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування по вулиці Центральна, 359-б в смт. Бородянка, Бородянського району Київської області та її продаж.

14. Про перегляд приватному підприємству «ВІКТОР» процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 0,10 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Київська в смт. Бородянка.

15. Про внесення змін до п.2 рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №430-18-VІІ від 23.12.2016 року «Про затвердження звіту №72-Б від 05.12.2016 року про експертну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 0,0200 га, що перебуває у користуванні (на умовах оренди) у фізичної особи-підприємця Никифорова Олександра Валерійовича, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазину) по вулиці Набережна, 4-А в смт. Бородянка, Бородянського району Київської області та її продаж» в частині зменшення суми продажу земельної ділянки.

16. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «КМК-ПЛЮС» про надання згоди на передачу земельної ділянки площею 3,2022 га по вулиці Центральна, 100/17 в смт. Бородянка в суборенду Корпорації «ТАСКО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 0,0080 га, що перебуває у користуванні (на умовах оренди) у гр. Кравчука Анатолія Олександровича, для будівництва індивідуальних гаражів під нерухомим майном (гараж) по вулиці Центральна (Леніна), 361, гараж №3 в смт. Бородянка, Бородянського району Київської області для її продажу.

18. Про продовження терміну дії рішення дванадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №279-12-VІІ від 09.08.2016 року «Про надання Публічному акціонерному товариству «КИЇВОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,6292 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, по вул. Заводська, 1-А в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».

19. Про надання Малому підприємству «ВІКТОРІЯ» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1000 га в оренду на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, та експлуатації основних , підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Семашка, 51 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

20.01. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Храпалю Андрію Олександровичу загальною площею 0,0881 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Семашка, 30 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.02. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Артемчука Олександра Миколайовича загальною площею 0,1449 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева, 53 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.03. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сміщук Антоніні Василівні загальною площею 0,0367 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.04. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Осипенко Світлані Володимирівні загальною площею 0,0028 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул.. Ковельська,4 гараж №7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.05. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність (по ½ кожному) гр. гр. Яценку Анатолію Володимировичу, Павліченко Лідії Миколаївни загальною площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Хутірська, 55/57 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.06. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність (по ½ кожному) гр.гр. Яценку Анатолію Володимировичу, Павліченко Лідії Миколаївни загальною площею 0,1158 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Хутірська в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.07. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галаці Олександру Олександровичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по провул. Дружнянський, 5 гараж №2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.08. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевердіній Ользі Іванівні загальною площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Центральна, 82-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.09. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаргородській Ользі Ігорівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Польова, б/н гараж №574 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

20.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рожнятовському Андрію Олеговичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Польова, б/н гараж №575 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

20.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білошапці Тетяні Євгенівні загальною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Велика, 4 гараж №2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

20.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грищенку Володимиру Созоновичу загальною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по провул. Дружнянський, 7-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Матвійчуку Юрію Васильовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Ковельська, 7 гараж № 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

20.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бочкарьовій Валентині Антонівні загальною площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Семашка, 194 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федоренку Сергію Григоровичу загальною площею 0,0918 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Набережна, 30 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федоренку Сергію Григоровичу загальною площею 0,0956 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скурчаєву Михайлу Степановичу загальною площею 0,0967 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сільськогосподарська, 27 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

20.18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скурчаєву Михайлу Степановичу загальною площею 0,2771 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Сільськогосподарська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

21. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

21.01.Про надання гр. Вдовенко Тамарі Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0700 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Приозерна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.02. Про надання гр. Вдовенко Тамарі Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Приозерна, 10 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.03. Про надання гр. Торопіл Олександру Івановичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Центральна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.04. Про надання гр. Шишко Таїсії Іванівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1400 га по вул. Хутірська, 30 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.05. Про надання гр. Арутюняну Лаєрту Львовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Травнева в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.06. Про надання гр. Віхорову Владиславу Андрійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.07. Про надання гр. гр. Рева Олександру Валентиновичу, Рева Любові Анатоліївні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою в спільну часткову власність щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га по вул. Хутірська, 98 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

21.08. Про надання гр. Поліщук Анжелі Анатоліївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Лугова в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.09. Про надання гр. Тимошенко Віталію Анатолійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.10. Про надання гр. Носовій Катерині Олександрівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га по вул. Центральна, 190 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

21.11. Про надання гр. Мішину Олексію Ельдаровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0598 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Михайлівська, 47 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.12. Про надання гр. Подорожній Тетяні Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0027 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 365 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

21.13. Про надання гр. Дончак Світлані Володимирівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0400 га по вул. Велика, 100-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.14. Про надання гр. Войналовичу Олегу Олексійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Ковельська,7 гараж № 15-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

21.15. Про надання гр. Личак Андрію Станіславовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 6 гараж №2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

21.16. Про надання гр. Савченку Сергію Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 6 гараж №7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

21.17. Про надання гр. Мусієнку Андрію Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0040 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 2 гараж №2-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

21.18. Про надання гр. Юркевичу Олександру Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Польова б/н гараж №23 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

21.19. Про надання гр. Дмитренку Ігорю Петровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Польова б/н гараж №20 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

21.20. Про надання гр. Камінській Ірині Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Перемоги, б/н гараж №1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

21.21. Про надання гр. Фурсенку Сергію Анатолійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Перемоги, б/н гараж №2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

21.22. Про розгляд заяви гр. Лук’яненко Андрія Володимировича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

21.23. Про розгляд заяви гр. Лапченкову Олександру Івановичу стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій

21.24. Про розгляд заяви гр. Кривошеєнка Олександра Олександровича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій

21.25. Про розгляд заяви гр. Науменка Юрія Анатолійовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

21.26. Про надання гр. Ковальовій Світлані Петрівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0500 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Селекційна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

22. Розгляд заяв громадян.

22.01. Про надання гр. Красевич Оксані Вікторівні в тимчасове користування земельної ділянки загальною площею 0,0500 га для ведення городництва.

22.02. Про скасування рішення дванадцятої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання від 13 липня 2007 року «Про надання дозволу на підготовку матеріалів погодження місця розташування земельної ділянки для будівництва гаража в районі будинку №2 по вул. Набережній в смт. Бородянка».

22.03. Про надання гр. Боярській Ірині Олександрівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства в районі вул. Шевченка, 45 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

22.04. Про внесення змін в рішення десятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 30 грудня 2011 року «Про надання дозволу Коваленко Надії Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку».

22.05. Про внесення змін в рішення двадцять шостої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання від 23 грудня 2008 року «Про надання Шишку Володимиру Васильовичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку».

22.06. Про скасування рішення тридцять п’ятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №795/04-35-VІ від 31 січня 2014 року «Про надання гр. Біденку Володимиру Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Бородянка».

22.07. Про скасування рішення тридцять дев’ятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №848/01-39-VІ від 06 травня 2014 року «Про надання гр. Гришкевич Валентині Василівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Бородянка».

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

23.Різне.

1. Про розгляд листів Бородянського районного військового комісаріату: – №1/197 від 24.02.2017 року щодо проведення пошуку кандидатів на військову службу за контрактом; – №2/237 від 13.03.2017 року щодо залучення депутатів Бородянської селищної ради до оповіщення призовників для проходження ними медичної комісії та визначення ступеню їх придатності до проходження військової служби.

2. Про розгляд листа ФОП Галас Лариси Вікторівни щодо вирішення питання користування земельною ділянкою по вул. Центральній, 363-В в смт. Бородянка.

3. Про розгляд листа голови комісії з вивчення ситуації щодо намірів розміщення в смт. Бородянка підприємства з виробництва порошкової фарби (сухої суміші) Хоменко Олени Василівни щодо розгляду протоколу №1 від 17.02.2017 року та скасування рішень ради.

4. Про розгляд листа Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області щодо проблемних питань децентралізації.

Інформує: Селищний голова Сахарук О.В.

Селищний голова                                                                                            О.В. Сахарук

Читати також