До відома депутатів! Запрошуємо на засідання двадцять другої сесії Бородянської селищної ради 12 червня 2017 р. о 14:30

by hostwx

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

ПРОЕКТ

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Порядок денний

двадцять другої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 12 червня 2017 року

 

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 

 1. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 23 грудня 2016 року.
 2. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонтудорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2017 рік».
 3. Про приймання на баланс Бородянської селищної ради основних засобів – зовнішніх мереж водопостачання, збудованих ТОВ «Облпаливо» при реконструкції паливного складу під газонаповнювальну станцію по вул. Привокзальна, 1 смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 4. Про списання основних засобів, які перебувають на балансі КП БСР «Бородянське УЖКГ» в зв’язку з непридатністю подальшого використання за цільовим призначенням.
 5. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік.
 6. Про встановлення надбавки Бородянському селищному голові Сахаруку Олександру Васильовичу.
 7. Про внесення змін до п. 1, 2, 7 рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №388-18-VІІ від 23.12.2016 року «Про затвердження структури та впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату Бородянської селищної ради у 2017 році».

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 

 1. Про схвалення проекту рішення Бородянської селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
 2. Про припинення договору оренди землі №218/16 від 28 березня 2016 року на земельну ділянку площею 0,0186 га по провулку Вокзальний, 2-а в смт. Бородянка, в зв’язку зі смертю Орендаря Весненка Івана Трохимовича.
 3. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за травень 2017 року.
 4. Про розірвання за згодою сторін Меморандуму про співпрацю між Бородянською селищною радою Київської області та ТОВ «ХОЛДИНГ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АТЛАНТ-ГШР» від 01.02.20017 року
 5. Про звіт голови Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області Науменка Д.М. за 2016-2017 роки.
 6. Про звіт заступника Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Бородянської селищної ради Науменка Д.М. про виконання посадових обов’язків з 01.01.2017 року по 03.05.2017 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 

 1. Про звіт голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів Захарченко І.В. щодо перевірки факту подання суб’єктами декларування – депутатами Бородянської селищної ради декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» за 2016 рік.
 2. Про затвердження плану роботи Бородянської селищної ради сьомого скликання на ІІ півріччя 2017 року.
 3. Про внесення змін до Положення про Адміністративну комісію при виконавчому комітеті Бородянської селищної ради.
 4. Про внесення змін до Регламенту Бородянської селищної ради сьомого скликання
 5. Про внесення змін до рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №13-01-VІІ від 09.11.2015 року «Про утворення виконавчого комітету Бородянської селищної ради та затвердження його персонального складу».
 6. Про розгляд подання заступника керівника Фастівської місцевої прокуратури юриста 1 класу Савченка Д. (в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції»).

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про подовження терміну дії договору оренди комунального майна №17 від 01 жовтня 2014 року, укладеного між Бородянською селищною радою та Бородянським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 2. Про подовження терміну дії договору оренди комунального майна №20 від 27 січня 2017 року, укладеного між Бородянською селищною радою та Бородянським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 3. Про затвердження звіту НП №20170314/06 від 14 березня 2017 року про незалежну експертну оцінку вартості нежитлового приміщення, загальною площею 34,1 кв. м., за адресою: Київська область, смт. Бородянка, вулиця Паркова, будинок 4 (чотири).

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про укладення з Публічним акціонерним товариством «ПроКредит Банк» договору оренди земельної ділянки площею 0,4199 га по вулиці Привокзальна, 62-а в смт. Бородянка в зв’язку із набуттям та державною реєстрацією права власності на майно.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Комунальному закладу Бородянської районної ради «Бородянська центральна районна лікарня» загальною площею 4,1442 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. Семашка, 3 в смт. Бородянка Бородянського району Київської області

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Трухан Ірині Ігорівні загальною площею 0,0211 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Велика, 5-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скворцову Олександру Олександровичу загальною площею 0,0272 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Центральна, 365 е в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Захарову Вячеславу Юрійовичу загальною площею 0,01 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по вул. Православна, гараж №1 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чернобай Ользі Михайлівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по вул. Паркова, 4-а гараж №17 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маковій Олені Олександрівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по вул. Ковельська, 7 гараж №16-а на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хомицькому Миколі Васильовичу загальною площею 0,0029 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по провул. Банний 1/1 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юрак Миколи Михайловича загальною площею 0,0413 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Свободи, 23 а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Харченко Тетяні Іванівні загальною площею 0,0048 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по вул. Миру, 4 гараж № 1 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Макаренко Олександру Володимировичу загальною площею 0,1173 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Чорновола, 6 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Снєгур Дар’ї Борисівні загальною площею 0,0699 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Довженка, 1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галаці Олександру Миколайовичу загальною площею 0,0067 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по провул. Дружнянський, 5 гараж №1 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про розгляд заяви гр. Марценюк Юлії Олександрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0500 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Авіаторів в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Зубко Олени Андріївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережна, 69 в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Недашківської Софії Степанівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0829 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Грушевського, 73 в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Пархоменко Валентини Юріївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Паркова, 9 гараж №3 в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Заєць Сергія Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вул. Машинобудівників, 17 в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Нікітюк Олександри Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Стасенка Андрія Геннадійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, орієнтовною площею 0,1500 га в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
  • Про розгляд заяви гр. Котлова Олександра Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, орієнтовною площею 0,1500 га в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян.
  • Про розгляд заяви гр. Зубової Анни Сергіївни про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.
  • Про розгляд заяви гр. Шульгач Вікторії Анатоліївни про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.
  • Про розгляд заяви гр. Керницької Зої Володимирівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.
  • Про розгляд заяви гр. Мринського Володимира Івановича про внесення змін в рішення другої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 26.11.2010 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку».
  • Про розгляд заяви гр. Овдієнко Ксенії Іванівни про внесення змін в рішення другої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 26.11.2010 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку».
  • Про розгляд заяви гр. Мішина Олексія Ельдаровича про внесення змін в рішення 20-ї сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 30 березня 2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Михайлівська, 47 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  • Про розгляд заяви гр. Мішина Олексія Ельдаровича про внесення змін в рішення 18 -ї сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 23 грудня 2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Михайлівська, 47 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  • Про розгляд заяви гр. Тимошенка Віталія Анатолійовича про внесення змін в рішення 20-ї сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 30 березня 2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради в частині уточнення площі відповідної земельної ділянки
  • Про розгляд заяви гр. Петракова Валерія Михайловича про внесення змін в рішення двадцять третьої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання від 30.10.2008 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку».
  • Про розгляд заяви гр. Шкуратової Вікторії Сергіївни про внесення змін в рішення двадцять першої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 28.11.2012 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку».
  • Про розгляд заяви гр. Кирусенко Олени В’ячеславівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва в районі будинку №5-а по вул. Польова в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Юнович Людмили Миколаївни про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва в районі будинку №69 по вул. Поштова в смт. Бородянка.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Різне.

/01. Про розгляд листа Бабинецької селищної ради щодо скасування рішень ради з питань добровільного об’єднання територіальних громад смт. Бабинці та села Буда Бабинецька в межах Бабинецької селищної ради.

/02. Про розгляд листа Загальцівської  сільської ради про те, що 02 червня 2017року на засіданні шістнадцятої сесії сьомого скликання було прийнято рішення «Про відмову в наданні згоди на добровільне об’єднання територіальних громад».

/03. Про розгляд заяви заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради Науменка Д.М. щодо вимоги притягнути до дисциплінарної відповідальності осіб винних у порушенні Регламенту Бородянської селищної ради сьомого скликання під час розгляду питань про його звільнення з посади.

Інформує: Селищний голова Сахарук О.В.

 

 

Селищний голова                                          О.В. Сахарук

Читати також