Відділ праці та соціального захисту населення повідомляє

by hostwx

ЩОДО ПОДАННЯ ЩОРІЧНОГО ЗВІТУ ОПІКУНАМИ, ЯКІ ПІКЛУЮТЬСЯ НАД ПОВНОЛІТНІМИ НЕДІЄЗДАТНИМИ ОСОБАМИ

Відділ праці та соціального захисту населення Бородянської селищної  ради повідомляє опікунів про обов’язкове подання до 1 лютого 2022 року щорічного звіту про свою діяльність за 2021 рік щодо захисту прав та інтересів підопічних, у тому числі, щодо збереження їхнього майна та житла.

У звіті необхідно відобразити всі дії протягом року щодо захисту прав та інтересів підопічних, у тому числі, щодо збереження їхнього майна та житла, здійснення повного медичного обстеження підопічних.

Згідно Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.99 р. № 34/166/131/88, опікун (піклувальник) повинен раз на рік здійснювати повне медичне обстеження підопічних.

Опікун не має права без дозволу органів опіки та піклування укладати угоди, а піклувальник – надавати згоду на їх укладання, якщо вони виходять за межі побутових.

Суми, які належать підопічним у вигляді пенсій, допомоги чи аліментів, інших поточних надходжень або прибутків від їхнього майна, переходять у розпорядження опікуна і витрачаються на утримання підопічних.

За інформацією щодо подання звіту звертайтесь за телефонами (04577) 5-24-99 та 5-12-41.

Читати також