Відділ праці та соціального захисту населення інформує

by hostwx
4b63cfd4 Df23 459b 805c 397a82b716c8

Відділ праці та соціального захисту населення Бородянської селищної ради інформує 

З квітня 2022 року відділом праці та соціального захисту населення БСР відновлено роботу програмного забезпечення «Соціальна громада» громадяни тергромади, мають можливість звертатись за призначенням всіх видів державних соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг.  

Громадяни окупованих територій України, що тимчасово перемістились до Бородянської територіальної громади, можуть отримати статус ВПО у відповідності до законодавства України. Працівниками відділу та діловодами старостатів, проводиться формування виплатних відомостей, осіб які в період бойових дій проживали на окупованій території нашої громади у відповідності до ПКМУ від 16.04.2022 р. № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України», виплата буде проводитись «одноразово на руки» про, що буде повідомлено в ЗМІ.

В травні місяці 2022 року:

▪️відбулась зустріч начальника відділу праці та  соцзахисту населення з представниками Норвезської наради у справах бsженців в Україні (NRC). Під час заходу було обговорено про фінансову підтримку мешканцям деокупованої території Бородянщини і розповсюджено повідомлення в ЗМІ на особистому прийомі громадян з інструкцією щодо можливості отримання грошової допомоги;

▪️проведена зустріч з представником ООН – Вячеславом Гумен щодо можливої індивідуальної матеріальної допомоги сім’ям осіб, які загинули під час російської агресії;

▪️проведена зустріч начальника відділу праці та соцзахисту населення, директора «Центру надання соціальних послуг» з представниками Червоного хреста в Україні. Основна задача організацій Товариства – забезпечення базових потреб, що наразі виникають у людей, які тікають від війни та розпочинають жити на новому місці. В ході діалогу з співробітниками ЧХ було обговорено порядок проведення виплати допомоги вразливим категоріям населення, а саме: особам які втратили роботу і в яких пошкоджено, втрачено майно в Бородянській селищній раді. Наразі ведуться перемовини щодо дати прийому постраждалих громадян у червні 2022 році.  Допомогу планують виплачувати в розмірі – 2500 грн. незалежно від отримання інших видів допомоги, зокрема, виплати допомоги на проживання ВПО. 

При остаточному погодженні дати прийому громадян буде повідомлено про виплати більш детальніше!

Читати також