Відбулось четверте пленарне засідання 34 сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання

by hostwx

13 лютого відбулось четверте пленарне засідання 34 сесії БСР під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. Оскільки депутаткою Іриною Орел було відкликано заяву про припинення депутатських повноважень, то натомість в порядок денний внесено питання про повторний розгляд оптимізації в Бородянській тергромаді закладів медицини І рівня.

В ході засідання підтримано рішення про зміни в штатному розкладі відділу культури, молоді та спорту, про які поінформувала начальниця відділу Наталія Вишинська, – додалась посада художнього керівника народного ансамблю «Веселі молодички» та завгоспа для Бородянської дитячої музичної школи мистецтв. Завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова докладно доповіла щодо залучення гранту Північної екологічної фінансової корпорації для фінансування проєкту «Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення на території Бородянської селищної територіальної громади», завдяки якому відбудеться заміна центральної мережі водогону від мікрорайону «Круг» до Михайлівського парку, роботи по КНС, заміна котлів у котельнях та інше. Депутатами обговорено та затверджено склад делегації на Міжнародну виставку-форум «Rebuild Ukraine», внесено зміни до Комплексної програми фінансової підтримки КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» на 2022-2023 рр., також прийнято рішення по оптимізації медичних закладів у селах громади, яке напередодні не набрало голосів на третьому засіданні 34 сесії.

Тривалим ізнову стало обговорення внесення змін до бюджету, зокрема, 20 млн. грн. за рахунок субвенції від Київської ОВА направлено на демонтаж багатоповерхових будинків у смт Бородянка по вул. Центральна, 326, 353, 371, 427-а, адмінбудівель по вул. Центральна, 315 та 335, частковий демонтаж будинків по вул. Центральна, 429 та 429-а. Також виділено кошти на виготовлення кошторису по капітальному ремонту за програмою United24 будинків по вул. Центральна, 306, 367-а, 425-а та Семашка, 2.

З рішеннями сесії можна ознайомитись за посиланням: https://bsr.gov.ua/dokumenti-selishhnoyi-radi

Читати також