Відбулись громадські слухання

by hostwx

IMG_170622.01.2018 року в залі засідань Бородянської селищної ради відбулись громадські слухання по питанню детального плану території реконструкції нежитлового приміщення в адміністративно-готельний комплекс з приміщенням громадського харчування по вул. Михайлівська, 1а, смт Бородянка.

На зустрічі були присутні власник об’єкту Томчук О.М., завідувач сектору містобудування та архітектури Бородянської районної державної адміністрації Наумов В.Ю., секретар Бородянськаї селищної ради Баскакова Т.П., мешканці вул. Михайлівська, розробник детального плану ТОВ «Центр АПЛД» в особі директора Коваленко Ю.В.

Жителі вул. Михайлівська висловили свою стурбованість стосовно нового будівництва на їх вулиці, а саме: відсутності стоянки для автомобілів відвідувачів закладу, виробниче сміття, порушення спокою та життєдіяльності мешканців відвідувачами закладу.

В ході обговорень власник об’єкту Томчук О.М. представив громаді детальний план в якому передбачені місця для облаштування автомобільної стоянки на території земельної ділянки та запевнив присутніх, що будівництво об’єкту буде здійснюватись з дотриманням всіх норм та правил (погоджений графік роботи, централізована система водопостачання та водовідведення, електричне освітлення території, дотримання санітарно-гігієнічних вимог та зелена зона).

В результаті громадських слухань було врегульовано всі зауваження та питання, які виникли у мешканців вул. Михайлівська щодо майбутнього будівництва. Прийнято ухвалу про передачу протоколу громадських слухань та обговорення на розгляд чергової сесії Бородянської селищної ради та попередній розгляд на комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку Бородянської селищної ради.

IMG_1704 IMG_1705

 

Читати також