VI етнофестиваль “Дерево роду»: «Культура Бородянщини жива!»

by hostwx

6 жовтня в.о. селищного голови Георгій Єрко звернувся до учасників VI етнофестивалю “Дерево роду» зі сходів уцілілого після бомбардування Бородянки Палацу культури імені Тараса Шевченка. Очільник громади подякував Збройним Силам України, що відважно б’ються з рашистами, за звільнену від окупантів Бородянську громаду та інші міста і села, побажав усім українцям Перемоги, миру, злагоди й єднання.

В рамках фестивалю його учасники вшанували покладанням квітів до Меморіалу учасників бойових дій та хвилиною мовчання загиблих Героїв України. Урочиста хода центральною вулицею селища майстрів та майстринь народної творчості наочно продемонструвала, що жодному ворогу не зламати українську культуру, не знищити українську пісню, яка виживе і в окупації, і під снарядами танків, і в полум’ї авіабомб.

Гаслом етнофестивалю, що цьогоріч відбувся у скороченому форматі, було життєстверджуюче «Культура Бородянщини жива!». Свої натхненні й самобутні пісні подарували землякам народний аматорський колектив «Здвижаночка» (с. Здвижівка, Бучанська ТГ), співак Олексій Баєв (с. Качали), народний аматорський вокальний колектив «Журавка» (с. Дружня), народний аматорський вокальний колектив «Бородянські візерунки» (ПК смт Бородянка), аматорський колектив «Журавка» (с. Шибене), аматорський вокальний колектив «Надвечір’я» (смт Бородянка), народний аматорський вокальний колектив «Любисток» (с. Дружня), співачка Валерія Чесна (смт Немішаєве).

Читати також