До уваги студентів та абітурієнтів!

by hostwx

Запрошуємо студентів і абітурієнтів узяти участь у соціальній програмі Scholarship.
Головний приз – гранти (стипендія) на оплату року навчання в українському ВНЗ.
Наразі відкрито 8 номінацій:
27 000 грн. –  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ ( https://lukashuk.com.ua/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
35 000 грн. –  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 ( https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 ) (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
18 000 грн. –  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ ( https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
30 000 грн. –  https://nadzor.ua/scholarship ( https://nadzor.ua/scholarship ) (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
30 000 грн. –  https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship ( https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship ) (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
20 000 грн. –  https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA ( https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA ) (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
32 000 грн. –  https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ ( https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
44 000 грн. –  https://englishprime.ua/scholarship/ ( https://englishprime.ua/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
Участь повністю безкоштовна.
Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Читати також