Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня в Бородянці

by hostwx

5 березня селищний голова Олександр Сахарук привітав із прийдешнім святом жінок Бородянської громади. Зокрема, спільно з головою Бородянської райдержадміністрацією Аліною Бурдак він завітав до Бородянської філії Київського обласного центру зайнятості, де спільно з директором Сергієм Колосовським вручив представницям колективу відзнаки та приємні подарунки.

Цього ж дня Олександр Сахарук спільно з начальником Бородянського відділення № 2 Бучанського РВ НП Київської області Олександром Бондарем привітав зі святом 8 Березня його колег та вручив Подяки жінкам, які дбають про безпеку та громадський порядок на Бородянщині.

В другій половині дня відбулися в Палаці культури імені Тараса Шевченка. У фойє увазі громади було представлено виставку робіт майстрів, серед яких відомі та знані Алла Дмитрієва, Альона Куканова, Наталія Бурак, Юлія Дік, Ірина Бердникова, та творчих майстерень і студій Бородянського центру дитячої та юнацької творчості.  В рамках свята, що проходило у великому залі Палацу культури,  керівництвом відзначено кращих представниць Бородянської громади – медиків і освітян, волонтерів і бібліотекарів, ветеранів праці і молодих мам. У своєму виступі Олександр Сахарук побажав жінкам щасливого кохання, весняного радісного настрою, здійснення мрій, міцного здоров’я та миру і злагоди в родинах. На заході також виступили голова Бородянської райдержадміністрації Аліна Бурдак, депутати Київської обласної ради Галина Єрко та Вадим Геращенко, який вручив Подяку від Київської облради начальнику відділу освіти Бородянської ОТГ Тетяні Кравчук.

У концертній частині цього дня виступили самобутні і талановиті, досвідчені та юні зірки Бородянщини – дитячий колектив Театру мод під керівництвом Альони Куканової, дитячий хор та ансамбль викладачів Бородянської дитячої музичної школи мистецтв, вихованці Студії бального танцю «Стиль», народний аматорський хореографічний колектив «Криниченька» Тетяни Молодцевої та народний аматорський ансамбль народної пісні «Криниченька» Сергія Слєба, народний аматорський колектив «Любисток» Оксани Івахненко, Діана Ковтун, Валерія Стукало, Артем Фесюк, Софія Жукова зі студентками Київської муніципальної академії музики імені Р.Глієра.

Яскравою родзинкою свята став концерт гурту «Тріода», який вразив глядачів глибиною і духовною наповненістю виконання класичних та народних творів, викликав щире захоплення і залишив незабутні спогади.

Читати також