У Загальцівському опорному закладі освіти планують відремонтувати харчоблок

by hostwx

21 лютого було проведено нараду в опорному закладі освіти «Загальцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» за участі в.о. голови Бородянської селищної ради Георгія Єрка, депутатів Павла Остапченка, Володимира Тонюка, Анатолія Федоренка, Сергія Кулика та Наталії Никифорової, начальника відділу освіти Тетяни Кравчук, директора навчального закладу Катерини Глущенко, педагогічного колективу й представників батьківських комітетів.

Депутати виступили з ініціативою, щоби селищна рада спільно з відділом освіти в оперативному порядку підготувала відповідний проєкт для отримання державної субвенції на ремонт харчоблоку, їдальні та закупівлю нового обладнання.

Під час робочої зустрічі наголошувалося, що проєкт повинен бути якісним і відповідати умовам нового технологічного циклу приготування їжі та враховувати вимоги безбар’єрного простору.

Сьогодні ж відбулася перша зустріч із проєктантами. Йде активна підготовка документації на департамент освіти та департамент регіонального розвитку КОДА для отримання субвенції на придбання обладнання та модернізацію харчового блоку у Загальцівському ОЗО.

Читати також